phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Nenovērtētā dāvana – kustība

Nenovērtētā dāvana – kustība

Teātra namā Jūras vārti apskatāmā fotoizstāde Rokas ir unikāls sociāls projekts, lai stāstītu par cilvēkiem ar reimatiskajām saslimšanām un to, cik būtiskas ir rokas un to kustība ikviena cilvēka ikdienā.

Šajā projektā, atbalstot cilvēkus ar reimatiskajām slimībām un ziedojot savus darbus, apvienojušies Latvijas un ārvalstu fotomākslinieki. Izstādē aplūkojamas Aigara Jansona, Valta Kleina, Evijas Trifanovas, Ilmāra Znotiņa, Klāva Vasiļevska un Manjas Zores ziedotās fotogrāfijas, kas stāsta par cilvēku ikdienu un kustību nozīmi tajā. Šī ir ceļojoša izstāde, un Ventspils ir pēdējā pilsēta, kur darbi apskatāmi (līdz 18. februārim).

Izstādes galvenais mērķis ir likt cilvēkiem aizdomāties un kliedēt stereotipu, ka reimatisms ir tikai vecu cilvēku slimība. Tāpat kā katrai bildei, arī katram pacientam ir savs unikāls stāsts. Fotogrāfijās atainotās ir ne tikai pazīstamu cilvēku, piemēram, pianista Vestarda Šimkus vai mūziķa Borisa Grebenščikova, rokas, bet arī pacienta rokas, mizojot apelsīnu, tā parādot apmeklētājiem, cik sabiedrība tomēr ir dažāda un ka arī ar reimatiskajām slimībām sirgstošie vēlas dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības pārstāve Kristīne norāda, ka cilvēki nerunā par šīm saslimšanām, kautrējas. Latvijā liels mīnuss ir tas, ka cilvēki ļoti bieži neiet pie ārsta, ja tiem sāp rokas vai kājas, mugura vai ir rīta stīvums, kad grūti piecelties un nevar uzsākt dienas gaitas, – jo uzskata, ka ciest sāpes ir norma. Lai gan, savlaicīgi vēršoties pie ārsta, daudz ko varētu risināt un atvieglot ikdienu. Biedrības pārstāve slimību salīdzina ar ļaunu uzbrucēju, kas pacientu saēd.

Ar šo izstādi organizētāji neplāno apstāties. Ir plānots uzrunāt tos pašus piecus fotogrāfus, kas skatāmi izstādē, kā arī citus un veidot dokumentālas fotosesijas, kur autori dokumentētu Latvijā dzīvojošu cilvēku ar reimatiskajām saslimšanām ikdienu. Nākamgad Ventspilī gaidāma izstāde Rokas II.

Arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenais ārsts Dainis Gīlis atklāj, ka Ventspilī ar šo slimību sirgst mazliet vairāk nekā vidēji valstī, jo slimības attīstību ietekmē faktors, ka dzīvojam mitrākā klimatā.

 


2013.gada 23.janvārī