phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Izvirza "Gada slimnīcas" titulam

Mūsu slimnīca izvirzīta "Gada slimnīcas" titulam

Tradicionālajai Gada balvai medicīnā nominācijā "Gada slimnīca" nozares eksperti izvirzījuši trīs ārstniecības iestādes, tai skaitā Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu.

Tāpat titulam izvirzīta Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca un Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca.

Slimnīcas vērtēja ekspertu žūrija, kuras sastāvā bija Veselības ministrijas, Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Māsu asociācijas un Rīgas Stradiņa universitātes pārstāvji. Viņi norāda, ka katra no minētajām slimnīcām pērn ieguldījusi ievērojamus resursus pacientu veselības aprūpes nodrošināšanā un attīstībā, kā arī 2014.gadam izvirzījusi vairākus stratēģiskus mērķus.

Eksperti norāda, ka Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca rūpējas par piecu novadu iedzīvotāju veselību. Slimnīcas un vadības prioritāte vienmēr ir pacients, slimnīca piesaista labākos speciālistus un nodrošina to kvalifikācijas paaugstināšanu, papildina jaunāko medicīnisko tehnoloģiju klāstu, pilnveido nodaļu darbu un veic to renovāciju.

Jāatgādina, ka Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Gada balvai medicīnā tika izvirzīta arī pagājušajā gadā.

Gada balva medicīnā tiks pasniegta kopumā desmit nominācijās. Nominācijās "Gada slimnīca", "Gada notikums medicīnā", "Par mūža ieguldījumu veselības aprūpes organizācijā" un "Gada cilvēks medicīnā" laureātus noteiks Veselības ministrijas, Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Māsu asociācijas un Rīgas Stradiņa universitātes kopēja žūrija.

Savukārt nominācijās "Gada ārsts", "Gada ārsta palīgs", "Gada māsa", "Gada vecmāte", "Gada farmaceits" un "Gada rehabilitācijas speciālists" laureātus noteiks sabiedrības pieteikumi un balsojums.

Balvu pasniegšanas ceremonija notiks piektdien, 31.janvārī, plkst.19 Rīgas Stradiņa universitātes aulā.

 


2013.gada 29.janvārī