phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Izvēlas būt uzskaitē pie vecmātēm

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļā veiksmīgi darbojas grūtnieču aprūpes kabinets, kurā topošās māmiņas uzskaitē ņem vecmātes.

Kā stāsta dzemdību nodaļas vecmāte Diāna Zaļepska, vispirms topošajai māmiņai līdz 14 grūtniecības nedēļai ir jāaiziet pie sava ginekologa, kas veic apskati, nozīmē analīzes un veic sonogrāfijas izmeklējumu. Ja ar grūtnieces veselību viss ir kārtībā, viņa līdz grūtniecības beigām var turpināt būt uzskaitē pie vecmātes.


Atbilstoši valsts programmai pie vecmātes grūtniece dodas reizi mēnesī. «Tomēr, ja grūtniecei ir kāds satraukums un nemiers un viņa vēlas aprunāties ar vecmāti, viņa, protams, var nākt biežāk,» iedrošina Zaļepska. Vizītes laikā vecmāte veic svēršanu, mēra asinsspiedienu, paklausās sirdstonīšus, novēro, kā attīstās bērniņš, izvērtē analīžu rezultātus, kā arī aprunājas ar topošo māmiņu un atbild uz viņas jautājumiem par dzemdībām. Ja apskates laikā tiek konstatētas kādas veselības problēmas vai novirzes no fizioloģiskās grūtniecības, tad sieviete tiek nosūtīta pie sava ginekologa.

Ja grūtniecei ar vecmāti izveidojies labs kontakts un ir vēlme, lai vecmāte ar viņu būtu kopā arī dzemdībās, ir iespēja  noslēgt dzemdību līgumu. Tas gan ir maksas pakalpojums. Tas nozīmē, ka vecmāte tiek izsaukta no mājām jebkurā diennakts laikā – vai tā ir brīvdiena, vai svētku diena. Valsts programma šādu pakalpojumu neapmaksā, tādēļ tas jāsedz pašai grūtniecei. Zaļepska stāsta, ka dzemdību līguma noslēgšanas gadījumā parasti grūtniece ar savu vecmāti sazvanās jau pirms braukšanas uz slimnīcu un viņas uz dzemdību nodaļu brauc kopā. Vecmāte vada visu dzemdību procesu no sākuma līdz beigām, kā arī pie jaunās māmiņas atrodas vēl divas stundas pēc dzemdībām līdz viņas pārvešanai uz pēcdzemdību palātu. Arī pēc tam tiek uzturēts kontakts, ja māmiņai rodas kādas neskaidrības vai jautājumi.

Grūtnieces pieņem daudzu ventspilnieču iemīļotas vecmātes – Aija Ziemele, Diāna Zaļepska un Baiba Mincenberga.