phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsu grūtnieces iepazīst dzemdību nodaļu

Talsu grūtnieces iepazīst Ventspils dzemdību nodaļu

Pateicoties pozitīvajām atsauksmēm, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas  dzemdību nodaļu Ventspilī bērniņa dzimšanai arvien biežāk izvēlas talsenieces. Pagājušajā nedēļā slimnīcu apciemoja grūtnieces no Talsiem.

Ekskursiju uz Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļu piecām grūtniecēm noorganizēja vecmāte Tatjana Neilande, kas strādā Talsu slimnīcas grūtnieču aprūpes kabinetā. Talsu slimnīcā dzemdību nodaļas nav, tādēļ talseniecēm jāizvēlas cita pilsēta, kur laist pasaulē savu mazuli, – tuvējā Kuldīgā, Liepājā, Tukumā, Ventspilī vai kur citur. Minētās grūtnieces ir nosvērušās par labu Ventspilij, tādēļ devās iepazīt dzemdību nodaļu uz vietas.

Topošās māmiņas apskatīja vietu, uz kurieni viņām būs jādodas uzreiz pēc ierašanās, parastās, ģimenes un paaugstināta komforta palātas, dzemdību zāles, virtuvīti, kur varēs uzvārīt tēju un turēt produktus. Uzzināja, kas jāņem līdzi uz dzemdībām, kas jāievēro, ja notiek ģimenes dzemdības un tajās piedalās dzīvesbiedri u.tml. Tāpat grūtnieces uzzināja par pielietotajām tehnoloģijām, tai skaitā par iespēju dzemdību laikā izmantot slāpekļa oksidulu jeb tā saucamo smieklu gāzi, kas ir atsāpināšanas metode. Jāpiezīmē, ka šāds slāpekļa oksiduls ir tikai pāris Latvijas slimnīcās un citur tas ir maksas pakalpojums. Ventspils dzemdību nodaļā tas tiek piedāvāts bez maksas.

Talsenieces bija apmierinātas ar redzēto. Laine Antāne atklāj, ka viņai Ventspils dzemdību nodaļu ieteikusi draudzene, kas šeit  laidusi pasaulē jau divus bērniņus un bijusi ļoti apmierināta. Tādēļ Laine labprāt atsaukusies vecmātes piedāvājumam atbraukt uz Ventspili un apskatīt nodaļu klātienē. «Ļoti priecājos par redzēto, tādēļ esmu jau nolēmusi, ka mazuli laidīšu pasaulē šeit. Gatavojos tikai uz pozitīvo un esmu pārliecināta, ka dzemdībās viss būs kārtībā. Arī personāls izskatās atsaucīgs un ļoti labs,» saka jaunā sieviete. Viņa norāda, ka šāda vizīte ir ļoti noderīga, jo tagad viņa zina, uz ko gatavoties, nebūs jābrauc uz svešu vietu, un tas noteikti radīs drošības izjūtu.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Gunta Cērpa informē, ka talsenieču īpatsvars nodaļā ir visai liels. Šogad nodaļā iestājušās jau 53 grūtnieces, 13 no tām bijušas no Talsiem. Arī viņa atzinīgi vērtē šādas grūtnieču vizītes vēl pirms dzemdībām, jo tādā veidā topošās māmiņas iepazīst nodaļu, personālu un viņām nebūs lieka uztraukuma, jo nonāks jau pazīstamā vidē.

 

2014.gada 5.februārī