phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Atklās reorganizēto uzņemšanas nodaļu

Talsu grūtnieces iepazīst Ventspils dzemdību nodaļu

Piektdien, 21.februārī plkst. 12:00 tiks svinīgi atklāta reorganizētā Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļa, kas kļuvusi pacientiem draudzīgāka.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, veselības ministre Ingrīda Circene, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Širova un citi slimnīcas pārstāvji un viesi.

Slimnīcas uzņemšanas nodaļa bija veidota pirms daudziem gadiem, kad filozofija bija pavisam savādāka. Tādēļ tika nolemts to pārveidot atbilstoši mūsdienu prasībām un pacientu interesēm, informē Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Širova.

Nodaļā veikts remonts, funkcionāli pārveidojot telpas, kā arī uzlabota darba organizācija. Turpmāk, ienākot nodaļā, pacientu sagaidīs māsu postenis, kurā bez medmāsām dežurēs arī klientu un pacientu reģistratore kasiere, kas būs vienlaicīgi arī informācijas sniedzēja. Viņa atnākušos pacientus reģistrēs, noteiks pieņemšanas prioritāro secību, visu tiem izskaidros – uz kuru kabinetu jādodas, kur būs jāuzgaida –, atnākušos tuviniekus informēs, kurā nodaļā ārstējas viņa radinieks, kā arī atbildēs uz jautājumiem. Nodaļā ir uzstādīts arī rindu regulators. Tādējādi medicīnas personālam būs vieglāk pārraudzīt atnākušos pacientus un sniegt operatīvu palīdzību atbilstoši steidzamības pakāpei.

Pacientiem būs ērti, ka viņi par veselības aprūpes pakalpojumu varēs norēķināties turpat māsu postenī un viņiem vairs nebūs jādodas uz slimnīcas galveno kasi otrajā korpusā.

Tāpat nodaļas jaunā koncepcija norobežos ar neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnām atvestos pacientus no tiem, kas uz traumpunktu vai dienas stacionāru atnākuši paši un kuru veselība nav tik kritiskā stāvoklī. Tas nozīmē, ka nodaļas apmeklētāji, tai skaitā savu tuvinieku apciemotāji, nekļūs par lieciniekiem satraucošiem skatiem, kad ar ātro palīdzību tiek atvests un transportēts smags pacients.

Apmeklētājiem ir svarīgi zināt, ka dienas laikā – no plkst.8 līdz plkst.18 – pacientiem uzņemšanas nodaļā ieeja būs no Vasarnīcu ielas puses, caur slimnīcas jauno korpusu. Lai pacienti neapmaldītos, izvietotas norādes un arī uz grīdas iezīmēts ceļš, kā var atrast uzņemšanas nodaļu. Savukārt no plkst.18 līdz plkst.8 būs atvērta ieeja no Inženieru ielas puses.

Reorganizētā nodaļa neilgu laiku jau ir nostrādājusi testa režīmā un apmeklētāji ir paspējuši  novērtēt pozitīvās pārmaiņas.

 

 

2014.gada 20.februārī