Tālrunis donoriemphone 636 32092

Pašvaldības vadība sveic Arnitu Birziņu

Pašvaldības vadība apsveic Arnitu Birziņu

Ventspils pašvaldības vadība reorganizētās uzņemšanas atklāšanas laikā  svinīgi apsveica arī slimnīcas fizioterapeiti Arnitu Birziņu, kura nesen saņēma prestižo Gada balvu medicīnā.

«Liels prieks, ka Ventspilī ir tik izcils speciālists! Katram darbam ir sava garoza, bet ir arī triumfa mirkļi. Un šis ir jūsu triumfa mirklis,» dāvājot ziedus Birziņai, sacīja Lembergs, novēlot, lai viņas pacienti precīzi pildītu visus ārstes norādījumus.

Tikmēr slimnīcas vadītāja Egija Širova ārstei pasniedza Valsts prezidenta Andra Bērziņa atsūtīto un personīgi parakstīto bildi, kurā Birziņa pēc Gada balvas medicīnā saņemšanas nofotografējusies kopā ar prezidentu un viņa kundzi.

Veiksmi turpmākajā darbā Arnitai Birziņai novēlēja arī veselības ministre Ingrīda Circene, uzsverot, ka mediķu darbs un viņu ieguldījums citu cilvēku labā ir nenovērtējams. Pēc viņas teiktā apbalvotā fizioterapeite tikai kārtējo reizi apliecina Ventspils slimnīcas augsto līmeni visās jomās.

Jau ziņojām, ka titula „Gada rehabilitācijas speciālists” saņēmēju, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas fizioterapeiti Arnitu Birziņu var uzskatīt par Ventspils fizioterapijas pionieri un sava darba patrioti. „Pacienti viņu raksturo kā speciālisti ar dvēseli, kura spēj aizraut, motivēt, un, kura nežēlo savu laiku, lai pacients atkal tiktu uz pekām,” bija teikts nominācijas pieteikuma sižetā par Arnitu Birziņu. Pati Arnita atzīst, ka lielākais gandarījums pēc ilgstoša darba ar sākotnēji bezcerīgu pacientu ir redzēt viņu pilsētā pastaigājamies.

2014.gada 21.februārī