phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Pašvaldības vadība sveic Arnitu Birziņu

Pašvaldības vadība apsveic Arnitu Birziņu

Ventspils pašvaldības vadība reorganizētās uzņemšanas atklāšanas laikā  svinīgi apsveica arī slimnīcas fizioterapeiti Arnitu Birziņu, kura nesen saņēma prestižo Gada balvu medicīnā. 

«Liels prieks, ka Ventspilī ir tik izcils speciālists! Katram darbam ir sava garoza, bet ir arī triumfa mirkļi. Un šis ir jūsu triumfa mirklis,» dāvājot ziedus Birziņai, sacīja Lembergs, novēlot, lai viņas pacienti precīzi pildītu visus ārstes norādījumus.

Tikmēr slimnīcas vadītāja Egija Širova ārstei pasniedza Valsts prezidenta Andra Bērziņa atsūtīto un personīgi parakstīto bildi, kurā Birziņa pēc Gada balvas medicīnā saņemšanas nofotografējusies kopā ar prezidentu un viņa kundzi.

Veiksmi turpmākajā darbā Arnitai Birziņai novēlēja arī veselības ministre Ingrīda Circene, uzsverot, ka mediķu darbs un viņu ieguldījums citu cilvēku labā ir nenovērtējams. Pēc viņas teiktā apbalvotā fizioterapeite tikai kārtējo reizi apliecina Ventspils slimnīcas augsto līmeni visās jomās.

Jau ziņojām, ka titula „Gada rehabilitācijas speciālists” saņēmēju, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas fizioterapeiti Arnitu Birziņu var uzskatīt par Ventspils fizioterapijas pionieri un sava darba patrioti. „Pacienti viņu raksturo kā speciālisti ar dvēseli, kura spēj aizraut, motivēt, un, kura nežēlo savu laiku, lai pacients atkal tiktu uz pekām,” bija teikts nominācijas pieteikuma sižetā par Arnitu Birziņu. Pati Arnita atzīst, ka lielākais gandarījums pēc ilgstoša darba ar sākotnēji bezcerīgu pacientu ir redzēt viņu pilsētā pastaigājamies.

 

2014.gada 21.februārī