phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsos būvniecība tuvojas noslēguma fāzei

Talsos būvniecība tuvojas noslēguma fāzei

Noslēguma fāzei tuvojas Talsu jaunās slimnīcas ēkas būvniecība. Jaunā slimnīcas ēka ir ieguvusi savu ārējo veidolu, iekštelpās ir redzamas katras nodaļas aprises un funkcionalitāte, patlaban ēkas telpās tiek turpināti apdares darbi.

Tāpat notiek slimnīcas ēkas apkārtnes labiekārtošana, tostarp uzstādot soliņus un ierīkojot apstādījumus. Pirmajiem pacientiem jaunā slimnīca durvis varētu vērt vasaras beigās. Pārcelšanās uz jauno ēku tiks organizēta tā, lai pēc iespējas nodrošinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nepārtrauktību.

Jaunajā Talsu slimnīcā pacienti varēs saņemt daudz kvalitatīvāku veselības aprūpi mūsdienīgos apstākļos, bet slimnīcas darbinieki varēs strādāt 21. gadsimta prasībām atbilstošā vidē.

Pateicoties jaunajai slimnīcas ēkai ir palielinājusies arī mediķu interese strādāt Talsos. Steidzamās palīdzības punktā kā dežūrārsti darbu jau sākuši divi ārsti rezidenti neiroķirurģijas un kardioķirurģijas specialitātēs. Slimnīcai ir izdevies piesaistīt pediatru, Dr.Maiju Labāni, kas slimnīcas dienas stacionārā darbu sāks ar 1.jūliju. Piesaistīta vēl viena topošā pediatre, kas šobrīd mācās rezidentūras otrajā kursā. Tāpat jūlijā darbu sāks vēl viens fizioterapeits. 

Lai paplašinātu ambulatoro pakalpojumu klāstu, slimnīca strādā, lai piesaistītu arī neirologu, kardiologu, ausu, kakla un deguna ārstu, kā arī acu ārstu. Šie speciālisti visā Latvijā ir ļoti pieprasīti, tādēļ tos ir grūti piesaistīt. Lai ieinteresētu speciālistus darbam reģionos, viņiem ir jānodrošina ne tikai konkurētspējīgs atalgojums, bet arī dzīvesvieta un vieta bērnudārzos. Šajā ziņā slimnīcai ir veiksmīga sadarbība ar Talsu novada pašvaldību.

Jaunajā slimnīcas ēkā būs 40 gultas vietas un pacientiem vairs nebūs jāguļ lielās, piecvietīgās palātās, bet tie uzturēsies ērtās vienvietīgās, divvietīgās vai trīsvietīgās palātās ar sanitārajiem mezgliem. Jaunajā ēkā atradīsies traumpunkts ar pacientu novērošanas palātu (trīs gultas vietas), divas operāciju zāles, reanimācijas nodaļa, hemodialīzes nodaļa, iekšķīgo slimību nodaļa, ķirurģijas nodaļa. Tāpat jaunajā slimnīcā būs plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, laboratorija, rehabilitācijas nodaļu un dienas stacionāru ar ķirurģisko, terapeitisko un ginekoloģisko palīdzību. Slimnīcā tiks nodrošināti arī diagnostikas pakalpojumi, tai skaitā rentgenogrāfijas izmeklējumi, datortomogrāfija un ultrasonogrāfija. Darbu turpinās arī grūtnieču aprūpes kabinets.

2014.gada 5.jūnijā