phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Pateicība Dr. Lilijai Andžānei

Izsaku dziļu pateicību dakterītei Dr. Andžānei par manas dzīvības glābšanu! Lai Jums vienmēr viss izdodas!

Ar cieņu RSU Docents, Dr. Phys. Paulis Butlers

Lasīt tālāk ...

Pateicība Ventspils slimnīcas Uzņemšanas nodaļai

Paldies Ventspils slimnīcas uzņemšanas nodaļai par tālredzīgo domu ieinteresētību! Aizbraucām lai noņemtu tikai ērci,bet uzņemšanas personāla māsiņa (ja nekļūdos vārds ir Marika) uzskatīja,ka tā kā bērnam ir ļoti augsta ķermeņa temp.,tad nepieciešams piesaistīt pediatru. Viss sākas ar ieinteresētām rīcībām uzņemšanas nodaļā un ja ir kaut mazākā aizdoma,ka kaut kas tomēr nav tā,tad drošības pēc,labāk ir piesaistīt speciālistu! Mums paveicās,ka krīzes mirklis bija ārsta redzeslokā,nevis mājās. Paldies par ieinteresēto rīcību un tālredzību,ka savlaicīgi nonācam pediatres Cinītes (ceru ka nekļūdos ar uzvārdu)gādīgajās rokās un Bērnu nodaļas personāla aprūpē. Paldies Bērnu nodaļas personālam pa rūpēm un mīlestību. Lai Jums visiem ir tālredzīga,ieinteresēta doma un pietiek spēka šaja tik saspringtajā laika posmā!

Lasīt tālāk ...

Pateicība Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļas personālam

Mīļs paldies Dzemdību nodaļas personālam un īpašs paldies vecmātei Aijai Ziemelei!

/Šmālu un Blumfeldu ģimene /

03.04.2020.

Pateicība Ziemeļkurzemes slimnīcas Anestezioloģijas un Intensīvās terapijas nodaļas un Operācijas bloka kolēģiem

 

Nacionālā Transplantācijas koordinācijas dienesta vārdā gribu izteikt pateicību Ziemeļkurzemes slimnīcas Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļas un Operāciju bloka kolēģiem par izcili paveikto darbu donora uzturēšanā, sagatavošanā un operācijas nodrošināšanā.

Dr. Jurijs Bormotovs
Nacionālā Transplantācijas koordinācijas dienesta vadītājs 

10.02.2020.

 

Pozitīva pieredze Talsu slimnīcas dienas stacionārā

Esmu pateicīga par profesionalitāti un laipno attieksmi anestezioloģei E. Apeinānei, medicīnas māsai un pārējiem mediķiem, kas 21. augustā veica man izmeklējumu ar japāņu zondi. Lai gan man ir nācies saskarties arī ar negatīvu pieredzi, risinot veselības problēmas ārstniecības iestādēs, uzskatu, ka lielākoties nav vainīgi paši mediķi, bet gan pati sistēma, kas mūsu valstī medicīnas jomā nav pienācīgi sakartota.

/Iveta Freiberga/

27.08.2019.

 

Pateicība Talsu slimnīcas uzņemšanas nodaļai

Paldies uzņemšanas nodaļas kolektīvam, kas dežurēja 07.08.2019. m/m Jutai Freimanei, m/p Verai Balodei, dež. ārstam Vidim Upeniekam un anesteziologam Raitim Bardavskim par manis ārstēšanu, par savlaicīgi pareizas diagnozes noteikšanu un laipnu attieksmi.

Ar cieņu, Mārīte Pluce.

21.08.2019.