Dzemdību nodaļai

„Liels paldies dakterim Gurjanovam, vecmātei Baibai Mincenbergai par rūpēm, kas drīzāk atbilda vecāku rūpēm nevis ārsta pienākumam. Vēlreiz liels paldies. Paldies arī bērnu ārstei Tatjanai Cinītei un ārstam Mārim Dzelmem, kā arī vecmātei Grosbahai.” /Pateicība no Mucenieku ģimenes – Aināra, Kristīnes un Keitas?

„Ļoti atsaucīgs personāls (ārsti, medmāsas, māsu palīgi). Ar ļoti personīgu attieksmi pret slimniekiem. Esam ļoti apmierināti ar bērna ārstēšanu un rūpēšanos par mūsu bērnu ārstēšanās laikā. Liels, liels paldies!”

„Vislielākā pateicība dzemdību nodaļas personālam par profesionālo attieksmi, iejūtību un sapratni vienā no mūsu dzīves svarīgākajiem notikumiem!”                                                                                                                      „Ļoti liels paldies visam kolektīvam, īpaši vecmātei Diānai Zaļepskai un viņas palīdzei (diemžēl vārdu nezinu), kā arī ginekologam Sergejam  Gurjanovam par izcilo darbu un lielo pacietību manu mazuli sagaidot. Vissirsnīgākie paldies visam kolektīvam!”

„Gribēju tikai pateikt lielu paldies ārstiem, māsiņām un pārējam personālam. Atbraucām no Rīgas laist pasaulē bērniņu tieši šeit. Bija sarežģījumi, bet viss noritēja veiksmīgi un lieliski. Esam tiešām sajūsmā par attieksmi, telpām un arī cenām! Ne mirkli nenožēloju, ka atbraucām tieši uz šo slimnīcu.” /Paldies par visu. Ar cieņu un pateicību,  Everita, Edijs un Keitiņa/

„Varu teikt tikai un vienīgi labus vārdus un pateikties par mīlestību un labestību kas te tika sniegta. Kā arī lielu pacietību no vecmātes Diānas puses.”

„Īpašs paldies vecmātei Baibai un dakteriem! Bija patīkami uzturēties nodaļā, jo mana labsajūta bija svarīga visiem.”

„Paldies dr.Gurjanovam un visam dzemdību nodaļas kolektīvam. Attieksme ļoti laba, pat izcila gan sanitārēm, gan māsiņām, gan vecmātēm. Īpašs paldies vecmātei Tauriņai.” /Bileju ģimene/

„Ļoti profesionāls, zinošs personāls ar lielu pieredzi.  Paldies! Būs prieks šeit atgriezties! Paldies mūsu burvīgajai vecmātei Diānai Zaļepskai par sirsnību, profesionalitāti, palīdzot nākt pasaulē mūsu bērniņam. Paldies visam pārējam kolektīvam par jauko atmosfēru un profesionālo aprūpi.”

„Dzemdību nodaļā ir ļoti pozitīva atmosfēra, patīkam un iejūtīga attieksme no personāla puses. Paldies!”

„Liels paldies visam Dzemdību nodaļas personālam. Nebijām gaidījuši tik sirsnīgu uzņemšanu un aprūpi. Bijām dzirdējuši labas atsauksmes par jūsu slimnīcu no paziņām, un tāpēc arī izvēlējāmies Jūsu slimnīcu un noteikti ieteiksim arī citiem.”/paciente no Talsu pilsētas/