Pateicība kardioloģei Nataļjai Novikovai

Vislielākā pateicība kardioloģijas nodaļas vadītātājai dr. Nataļjai Novikovai par profesionālo sniegumu, attieksmi, iejūtību un sapratni pret pacientiem. Par dakteri varu teikt tikai labus vārdus un pateikties par profesionālo ārstēšanu. Vēlos teikt lielu paldiesu Dr. Nataljai Novikovai par to, ar kādu mīlestību viņa nesavtīgi dara savu darbu. No Dr. smaida vien jau paliek labi ap sirdi. Paldies Jums, dr. Nataļja, par to, ka esat mums Ventspils slimnīcā pieejama. Vēlu Jums ar tādu pašu sparu turpināt glābt dzīvības.

/Mairita Dembicka/