Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Bērnu nodaļas kolektīvam

Labdien! Tieši pirms nedēļas ar meitiņu nonācām Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļā Ventspilī. Tik ļoti vienmēr baidījos nonākt šādā situācijā, bet izrādījās, ka nemaz tas nav tik traki. Biju tik patīkami pārsteigta, ka tiešām varam dzīvot slimnīcā, bet justies kā viesnīcas numuriņā (meita tā ar teica "ejam uz numuriņu"! :D). Jā, tur ir skaisti, izremontēti, ērti, bet pašu galveno sajūtu un miera atmosfēru deva personāls! WOW!!! - pateicamies par tik lielu cieņu, laipnību, atbalstošu un profesionālu attieksmi un ieinteresētību! Es tiešām biju pārsteigta, ka var būt TIK jauki! Paldies ikvienai māsiņai, paldies dakterei Tatjanai Cinītei, paldies dakterītei Zanei un īpaši pateicamies mūsu rūpīgajai dakterei Ievai Ozolai par rūpēm, par atbildību, par pieskatīšanu, par pieejamību gan vēlos vakaros, gan brīvdienās! Ikviens no jums dara LIELU un ļoti svētīgu darbu! Lai jums visiem veselība, kā arī gandarījums par paveikto!

/Jana un M./

23.03.2018.