phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Pieejamie pakalpojumi Covid-19 izplatības laikā

Vadoties pēc Veselības ministrijas pieņemtā lēmuma, sākot ar  š.g. 29. maiju Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos, papildus jau esošajiem atvērtajiem ārstniecības pakalpojumiem, tiks nodrošināti visi dienas stacionārā sniegtie plānveida veselības aprūpes pakalpojumi. 

No š.g. 3. jūnija pilnībā ir atjaunoti visi veselības pakalpojumi slimnīcā, t.sk. plānveida operācijas stacionārā (līdz šim pakalpojumi sniegti akūtos stāvokļos). Nemainīgi tiek saglabāti ieviestie drošības pasākumi abās slimnīcās, proti, visās nodaļās pacientiem ir iespējams izmantot dezinfekcijas līdzekļus, ienākot slimnīcā ir jāvelk aizsargmaska (ja pacients vēlas var vilkt personīgi iegādātu vai arī izmantot slimnīcā nodrošinātās maskas), jāievēro 2m distance no citām personām, pagarināti pacientu pieņemšanu starplaiki, pakalpojumus iespējams saņemt tikai ar iepriekšēju parakstu un citi ierobežojumi, kā arī joprojām būs liegta pacientu apmeklēšana slimnīcā un tiks turpināts mērīt temperatūru visiem pacientiem.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī tiek piedāvāts plašs diagnostisko izmeklējumu klāsts: mamogrāfija - ar 2D un 3D tomosintēzes attēlveidošanu; ehokardiogrāfija; ultrasonogrāfija (USG); rentgenoloģijas (RTG); datortomogrāfija (CT); asinsvadu doplerogrāfija; endoskopija; magnētiskās rezonanse (MRI); elektrokardiogrāfija; Holtera monitorēšana; veloergometrija; elektroencefalogrāfija.

Savukārt Talsu filiālē piedāvāti sekojoši diagnostikas izmeklējumi: ultrasonogrāfija (USG); rentgenoloģijas (RTG); datortomogrāfija (CT); asinsvadu doplerogrāfija; elektrokardiogrāfija.

Ambulatorajā blokā atjaunotas konsultācijas gan Ventspils, gan Talsu filiāles slimnīcas  ārstiem speciālistiem, piemēram, oftalmologs, LOR jeb otolaringologs, neirologs, fizioterapeits, anesteziologs reanimatologs, traumatologs ortopēds, ķirurgs un citi.

Savukārt par Covid-19 testa nepieciešamību pacientam pirms plānveida pakalpojumu saņemšanas nosaka, ārstējošais ārsts. 

Informācija aktualizēta 05.06.2020.