phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Arhīva pārzini

Dokumenti un medicīniskā informācija ir īpaši aizsargājami un vērtīgi dati, tādēļ aicinām administrācijas komandā rūpīgu un disciplinētu kolēģi, kas gādās par mediķiem un administrācijai tik svarīgo dokumentu arhivēšanas funkciju. Ja vēlies piedalīties dokumentu aprites un arhivēšanas sitēmas uzturēšanā, kā arī pilnveidē, tad gaidām Tavu pieteikumu!

Lasīt tālāk ...

Datorsistēmu tehniķis

Ja vēlies piedalīties digitalizācijas projektos veselības aprūpes nozares attīstībai, kā arī sniegt atbalstu augsta līmeņa speciālistiem ikdienas darbā ar datortehniku un medicīnas iekārtām, tad ZRS administrācija gaida Tevi savā kolektīvā.

Lasīt tālāk ...

Iepirkumu speciālistu

Mūsu slimnīca pastāvīgi uzlabo infrastruktūru, modernizē medicīnas aprīkojumu, kā arī attīsta pieejamos pakalpojumus reģiona iedzīvotājiem.Ja arī Tu vēlies strādāt uz izaugsmi vērstā komandā un saskatīt sava darba rezultātus iepirktās precēs un pakalpojumos, tad aicinām pievienoties mūsu administrācijas kolektīvam.

Lasīt tālāk ...

Medicīnas māsu Talsu filiālē

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāle aicina darbā Medicīnas māsu Iekšķīgo slimību nodaļā.

Lasīt tālāk ...

Virsmāsa acu slimību nodaļā

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina darbā virsmāsu acu slimību nodaļā.

Lasīt tālāk ...

Internists

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” ir viena no septiņām Latvijas daudzprofilu reģionālajām slimnīcām ārpus Rīgas, kas nodrošina augstas kvalitātes stacionāros un ambulatoros medicīniskos pakalpojumus.

Lasīt tālāk ...

Medicīnas māsas Infekciju slimību nodaļā

Medicīnas māsa veselības aprūpē ir tas cilvēks, kuram ir visbiežākā un visciešākā saskarsme ar pacientiem. Darbs ir atbildīgs, interesants un dinamisks. SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina darbā medicīnas māsas darbam Infekciju slimību nodaļā.

Lasīt tālāk ...

Intensīvās terapijas un anestēzijas māsas

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina pievienoties Anestezioloģijas un Intensīvās terapijas nodaļas kolektīvam medicīnas māsu.

Lasīt tālāk ...