Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Talsu slimnīca aicina darbā ķirurgu un internistu!

SIA ”Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” TALSU FILIĀLE aicina pastāvīgā darbā sekojošu specialitāšu ārstus:

• Ķirurgs
  • Internists

PRASĪBAS:

• Augstākā medicīniskā izglītība – ārsta grāds;
  • Reģistrēts ārstniecības personu reģistrā;
  • Sertifikāts specialitātē - var būt 5 gada rezidents;
  • Teicamas valodas prasmes - Latviešu valoda;
  • Svešvalodu prasmes tiks uztvertas kā priekšrocība;
  • Prasmes analizēt situācijas un pieņemt profesionālus lēmumus, augsta atbildības sajūta;
  • Spēja strādāt komandā un veidot pozitīvu sadarbību ar pārējiem komandas speciālistiem.

PIEDĀVĀJAM:

• konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • labus darba apstākļus ar mūsdienīgu aprīkojumu;
  • profesionālus un atsaucīgus darba kolēģus;
  • stabilu un atbildīgu darbu.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāles administrāciju, Stendes ielā 1, Talsos, LV-3201, vai uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

UZZIŅĀM:

Talsu slimnīcas virsārste Dr. B. Aišpure T. 26497649, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.