Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ventspils slimnīca aicina darbā audiologopēdu

„SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” (reģ. Nr. 40003246194) aicina darbā audiologopēdu.

Prasības:

• atbilstoša izglītība;
  • ārstniecības personas reģistrs;
  • sertifikāts specialitātē (vēlams).

Piedāvājam:

• stabilu un atbildīgu darbu, profesionālu pilnveidošanos;
  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • labus darba apstākļus.

CV un motivācijas vēstuli iesniegt vai sūtīt SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” personāldaļā, Inženieru ielā 60, Ventspilī, uzziņas pa tālruni 63620950, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.