Internists, neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsts un ārsta palīgs

SIA ”Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” (reģ. Nr. 40003246194) TALSU FILIĀLE aicina pievienoties kolektīvam internistu, neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstu un ārsta palīgu.

PRASĪBAS Internistam un Neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstam:

• Augstākā medicīniskā izglītība – ārsta grāds (var būt pēdējā gada rezidents);
  • Reģistrēts ārstniecības personu reģistrā;
  • Sertifikāts specialitātē - var būt pēdējā kursa rezidents;
  • Teicamas valodas prasmes - Latviešu valoda (svešvalodu prasmes tiks uztvertas kā priekšrocība);
  • Prasmes analizēt situācijas un pieņemt profesionālus lēmumus, augsta atbildības sajūta;
  • Spēja strādāt komandā un veidot pozitīvu sadarbību ar pārējiem komandas speciālistiem.

PRASĪBAS Ārsta palīgam:

• Ārstniecības personu reģistrs;
  • Vēlama darba pieredze specialitātē;
  • Teicamas saskarsmes spējas, augsta atbildības sajūta;

PIEDĀVĀJAM:

• Konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši izglītībai:
    • Internistam un Neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstam stundu tarifa likme no 5,934 līdz 6,737 eur;
    • Ārsta palīgam stundu tarifa likme no 3,927 līdz 4,558 eur;
  • Sociālās garantijas;
  • Labus darba apstākļus ar mūsdienīgu aprīkojumu;
  • Profesionālus un atsaucīgus darba kolēģus;
  • Stabilu un atbildīgu darbu.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāles administrāciju, Stendes ielā 1, Talsos, LV-3201, vai uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

UZZIŅĀM: Talsu filiāles slimnīcas virsārste Dr. S. Serpāne Tālr. 29693238, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

09.04.2019.