Aicinām darbā sabiedrisko attiecību speciālistu

„SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” (reģ. Nr. 40003246194) aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu uz noteiktu laiku pilnam darba laikam, sākot ar 29.jūliju.

Darba pienākumi:

• Veikt slimnīcas mārketinga aktivitātes;
  • Sadarbība ar citiem departamentiem un institūcijām mārketinga jautājumos;
  • Slimnīcas mājas lapas un sociālo mediju kontu uzturēšana;
  • Komunikācija ar masu medijiem un citiem partneriem;
  • Mārketinga materiālu izstrāde (plakāti, informatīvie bukleti, u.c.);
  • Publicitātes un citu atskaišu sagatavošana;
  • Masu mediju monitorēšana.

Prasības pretendentam:

• Pozitīvi domājošs un sabiedrisks kolēģis, kurš ir elastīgs un precīzs savās darbībās, ar zināšanām un talantu izstrādāt sabiedrisko attiecību aktivitātes un materiālus;
  • Vēlama interese un sapratne par medicīnas jautājumiem;
  • Spēja organizēt darba procesus un plānot savu darba laiku un uzdevumus;
  • Augsta atbildības sajūta un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Vēlama augstākā izglītība mārketingā, tirgzinībās vai ekonomikā.

Piedāvājam:

• stabilu un atbildīgu darbu;
  • stabilu atalgojumu (ar mēnešalgu 876.00 EUR pilnam darba laikam un mainīgo daļu pēc pārbaudes laika beigām) un sociālās garantijas.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2019.gada 12.jūlijam (ieskaitot) iesniegt SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” personāldaļā, Inženieru ielā 60, Ventspilī, uzziņas pa tālruni 63620950, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

28.06.2019.