Grāmatvedi (Ventspilī)

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” (reģ. Nr. 40003246194) aicina darbā grāmatvedi uz nenoteiktu laiku.

Darba pienākumi:

-        debitoru rēķinu izrakstīšana, apmaksas kontrole;

-        kreditoru rēķinu uzskaite, kontrole;

-        avansu norēķinu uzskaite;

-        sadarbībā ar nodaļu atbildīgajiem darbiniekiem izlietoto medikamentu uzskaite un kontrole;

-        atskaites par rezidentu finansējuma izlietojumu,

-        dažādu atskaišu sagatavošana pēc vadības vai ārējo institūciju pieprasījuma sadarbībā ar galveno grāmatvedi;

-        līdzdalība ceturkšņu un gada finanšu pārskatu sagatavošanā;

-        citu darba uzdevumu veikšana pēc galvenā grāmatveža un vadības norādījumiem.

Prasības pretendentam:

-        vēlama darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 3 gadus;

-        zināšanas likumdošanā grāmatvedības un nodokļu jomā;

-        pozitīvi domājošs un sabiedrisks kolēģis;

-        augsta saskarsmes kultūra un sadarbības prasme;

-        vēlama interese un izpratne par veselības aprūpes sistēmas jautājumiem;

-        augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi plānot ikdienas darbu un pieņemt lēmumus;

-        augstākā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā;

-        labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;

-        pieredze darbā ar uzskaites programmu HORIZON tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

-        stabilu un atbildīgu darbu;

-        stabilu atalgojumu (1 352 EUR pārbaudes laikā) un sociālās garantijas.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “grāmatvedis” aicinām sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2020.gada 26.jūnijam, tālrunis uzziņām 63620950.