Uztura speciālistu (darbs uz noteiktu laiku)

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī aicina Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas speciālistu komandai pievienoties uztura speciālistu (darbs uz noteiktu laiku). Darbs ar pacientiem akūtā, subakūtā posmā un ilgtermiņā stacionārā un ambulatorā pieņemšanā.

Prasības kandidātiem:

•  ārstniecības personas reģistrs;
  •  vēlams sertifikāts specialitātē.

Mēs piedāvājam:

• Komfortablu darba vidi;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu (vienas stundas tarifa likme no 5,382 EUR līdz 6,502 EUR, atbilstoši izglītībai un papildus samaksa par ambulatoro darbu) un sociālās garantijas;
  • Stabilu un atbildīgu darbu, profesionālu pilnveidošanos.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” personāldaļā, Inženieru ielā 60, Ventspilī, vai arī vari dokumentus sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Uzziņas pa tālruni 63620950.