Tālrunis donoriemphone 636 20947

Medicīnas māsas Infekciju slimību nodaļā

Medicīnas māsa veselības aprūpē ir tas cilvēks, kuram ir visbiežākā un visciešākā saskarsme ar pacientiem. Darbs ir atbildīgs, interesants un dinamisks. SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina darbā medicīnas māsas darbam Infekciju slimību nodaļā.

Darba vieta: SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Inženieru iela 60, Infekciju slimību nodaļa SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” ir viena no septiņām Latvijas daudzprofilu reģionālajām slimnīcām ārpus Rīgas, kas nodrošina augstas kvalitātes stacionāros un ambulatoros medicīniskos pakalpojumus Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem. Slimnīca katru gadu iegulda ievērojamus resursus pacientu veselības aprūpes attīstībā un ārstniecības metožu pilnveidošanā, papildinot medicīnisko tehnoloģiju klāstu. Infekciju slimību nodaļas darbam nepieciešamie IAL (indivuduālie aizsardzības līdzekļi) tiek nodrošināti, t.sk. specapģērbs COVID-19 pacientu aprūpei, maskas, bahilas, vizieri, cimdi, dezinfekcijas līdzekļi. Nodaļā katram darbiniekam tiek nodrošinātas nepieciešamās apmācības.

Prasības:

• ārstniecības personas reģistrs;
  • vēlama darba pieredze specialitātē (iespēja strādāt sertificētas ārstniecības personas uzraudzībā);
  • teicamas saskarsmes spējas, augsta atbildības sajūta;
  • pozitīva attieksme, spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Piedāvājam:

• stabilu un atbildīgu darbu, profesionālu pilnveidošanos;
  • konkurētspējīgu atalgojumu (stundas tarifa likme no 4,740 EUR līdz 6,404 EUR, atbilstoši izglītībai),sociālās garantijas, 8% piemaksa par darbu īpašos apstākļos;
  • piemaksas par darba intensitāti;
  • labus darba apstākļus ar mūsdienīgu aprīkojumu;
  • iespēja tālākizglītoties.

CV un motivācijas vēstuli iesūtīt SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” personāldaļā, Inženieru ielā 60, Ventspilī, uzziņas pa tālruni 63620950, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

26.11.2020.