Tālrunis donoriemphone 636 20947

Reģistratori vakcinācijas kabinetā/ izbraukuma punktos

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina pievienoties darbā reģistratoru vakcinācijas kabinetā/izbraukuma punktos uz noteiktu laiku (Vakcinēšana pret Covid-19).

Prasības:

• teicama komunikācija;
  • precizitāte;
  • atbildība pret darba pienākumiem;
  • labas datorprasmes.

Piedāvājam:

• mainīgs darba grafiks;
  • interesantu, atbildīgu darbu;
  • labus un drošus darba apstākļus;
  • konkurētspējīgu atalgojumu, atbilstoši padarītajam.

CV un motivācijas vēstuli iesūtīt SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” personāldaļā, Inženieru ielā 60, Ventspilī, uzziņas pa tālruni 63620950, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.