*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Virsmāsa acu slimību nodaļā

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina darbā virsmāsu acu slimību nodaļā.

Prasības:

• ārstniecības personas reģistrs; ārstniecības personai jābūt sertificētai;

• vēlama augstākā profesionālā izglītība māszinībās (bakalaura grāds);

• vēlama darba pieredze līdzīgā amatā;

• teicamas saskarsmes spējas, augsta atbildības sajūta;

• pozitīva attieksme, spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Piedāvājam:

• stabilu un atbildīgu darbu, profesionālu pilnveidošanos;

• konkurētspējīgu atalgojumu (stundas tarifa likme no 6,579 EUR līdz 6,772 EUR, atbilstoši izglītībai), piemaksu par ambulatoro darbu un sociālās garantijas;

• labus darba apstākļus ar mūsdienīgu aprīkojumu.

CV un motivācijas vēstuli iesūtīt SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” personāldaļā, Inženieru ielā 60, Ventspilī, uzziņas pa tālruni 63620950, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.