phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Vides pieejamība

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ēkas un telpas gan Ventspilī, gan Talsu filiālē ir atbilstošas vides pieejamības standartiem.

Ventspils slimnīcas ieeju mezgli ir aprīkoti ar uzbrauktuvēm, platām durvīm, ir plaši lifti, kuros informācija ir norādīta redzes invalīdiem košās krāsās. Visās slimnīcas nodaļās ir tualetes cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Kā pēdējais no objektiem, kas tika pielāgots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ir reorganizētā uzņemšanas nodaļa jeb traumpunkts, kur māsu postenim izveidota īpaša lete, kas pielāgota pacientiem ratiņkrēslos, durvis iezīmētas košās krāsās. Pie slimnīcas ir ierīkotas speciālas stāvvietas autotransportam cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Slimnīcas vides pieejamības augstos standartus apliecina vairāki apbalvojumi. Tostarp 2008.gadā Ventspils slimnīca saņēma Starptautiskās Arhitektu Savienības diplomu, kuras jaunais korpuss tika atzīts par vienu no labākajiem vides pieejamības objektiem pasaulē. Tāpat šis un citi rekonstruētie slimnīcas korpusi savulaik saņēmuši Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” galveno balvu “Zelta kruķis” konkursā par gada humānāko ēku Latvijā. “Apeirons” vides pieejamības ekspertu vērtējumu Ventspils slimnīcas ēkās ir ievērotas visas arhitektoniski būvnieciskās prasības, un jūtama humāna attieksme un atvērtība ikvienam. Vides pieejamība attiecas ne tikai uz cilvēkiem ratiņkrēslā, bet arī uz veciem cilvēkiem, vecākiem ar bērnu ratiņiem un citiem cilvēkiem dažādās dzīves situācijās. Radīti labi apstākļi arī citiem pacientiem, kā arī medicīnas personālam.

  

 

 

Vides pieejamības standartiem atbilst arī 2014.gada 30.septembrī atklātā jaunuzbūvētā slimnīcas Talsu filiāles ēka, kur tāpat vides pieejamība attiecas ne tikai uz redzes invalīdiem un cilvēkiem ratiņkrēslā, bet arī uz veciem cilvēkiem, vecākiem ar bērnu ratiņiem un citiem cilvēkiem.