phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Vides pieejamība

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ēkas un telpas gan Ventspilī, gan Talsu filiālē ir atbilstošas vides pieejamības standartiem.

ZIEMEĻKURZEMES REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA VENTSPILĪ


Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenā ieeja Inženieru ielā 60, Ventspilī

Ventspils slimnīcas ieeju mezgli ir aprīkoti ar uzbrauktuvēm, platām durvīm, ir plaši lifti, kuros informācija ir norādīta redzes invalīdiem košās krāsās. Visās slimnīcas nodaļās ir tualetes cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Uzņemšanas nodaļā jeb traumpunktā pieejama lete, kas pielāgota pacientiem ratiņkrēslos, durvis iezīmētas košās krāsās. Pie slimnīcas ir ierīkotas speciālas stāvvietas autotransportam cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Infekciju slimību un Paliatīvās aprūpes nodaļas


ERAF projekta "SIA „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” veselības aprūpes infrastruktūras attīstība" īstenošanas ietvaros, uzsākta informatīvo plākšņu atjaunošana slimnīcas nodaļās cilvēkiem ar redzes traucējumiem
 
Ieeja Uzņemšanas nodaļā

ZIEMEĻKURZEMES REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA TALSOS

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle Stendes ielā 1, Talsos

Vides pieejamības standartiem atbilst arī 2014.gada 30.septembrī atklātā jaunuzbūvētā slimnīcas Talsu filiāles ēka, kur tāpat vides pieejamība attiecas ne tikai uz redzes invalīdiem un cilvēkiem ratiņkrēslā, bet arī uz veciem cilvēkiem, vecākiem ar bērnu ratiņiem un citiem cilvēkiem. 

 

Apbalvojumi

  • 2008.gadā Ventspils slimnīca saņēma Starptautiskās Arhitektu Savienības diplomu, kuras jaunais korpuss tika atzīts par vienu no labākajiem vides pieejamības objektiem pasaulē.
  • Jaunais korpuss un citi rekonstruētie slimnīcas korpusi savulaik saņēmuši Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” galveno balvu “Zelta kruķis” konkursā par gada humānāko ēku Latvijā.Tostarp  “Apeirons” vides pieejamības ekspertu vērtējumu Ventspils slimnīcas ēkās ir ievērotas visas arhitektoniski būvnieciskās prasības, un jūtama humāna attieksme un atvērtība ikvienam.