Facebook pixel

Jauno vecāku elektroniskā viesu grāmata

Priecājamies, ka esat izvēlējušies Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu kā pirmo satikšanās vietu ar savu mazulīti! Aicinām aizpildīt zemāk esošo anketu un dalīties ar savu pieredzi un emocijām, kā arī priecāsimies saņemt Jūsu ierosinājumus.

Jūsu labie vārdi ir mūsu lielākā motivācija!
Click or drag a file to this area to upload.

 

 

Rūpējoties par mūsu Dzemdību nodaļas sniegto pakalpojumu kvalitāti, mēs vēlamies noskaidrot  Jūsu viedokli un aicināt arī citas jaunās ģimenes izvēlēties Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas pakalpojumus.

Šī iemesla dēļ mēs apstrādāsim Jūsu sniegto atsauksmi un iesniegto informāciju, kas ietver atsauksmes sniedzēja vārdu un uzvārdu, kā arī citu Jūsu norādīto informāciju (tai skaitā foto, ja tas tiek pievienots). Attiecībā uz papildus datu apjomu - Jums ir tiesības izvēlēties, kādu informāciju Jūs vēlaties sniegt. Jūsu iesniegtā informācija tiks apstrādāta ne ilgāk kā vienu gadu no iesniegšanas brīža.


Iesniedzot atsauksmi Jauno vecāku elektroniskajā viesu grāmatā, Jūs apliecinat, ka Jums ir tiesības pārstāvēt bērnu un Jūs esat šādu aktivitāti saskaņojis ar likumiskajiem pārstāvjiem. Pretenziju gadījumā Slimnīca patur tiesības vērsties ar regresa prasību par jebkādiem zaudējumiem un kaitējumiem, kas maldinošanas informācijas sniegšanas gadījumā var tikt nodarītas Slimnīcai. 

Jūsu atsauksmes iesniegšana ir Jūsu sniegta piekrišana saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 2016/679 nosacījumiem un tā būs spēkā līdz tās atsaukumam no Jūsu puses. Atsaukums neietekmēs datu apstrādi, kas veikta pirms atsaukuma iesniegšanas Slimnīcai kā Pārzinim.

Ar Vispārējām Jūsu kā datu subjekta tiesībām Jūs varat iepazīties Slimnīcas privātuma politikā, kas atrodas šeit: https://ziemelkurzemesslimnica.lv/privatuma-politika/

 

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram