Facebook pixel

Pēdu aprūpes kabinets

Talsu filiāle
Pēdu aprūpes kabinets

Podologs ir ārstniecības persona, kas veic podoloģisko izmeklēšanu, profesionālu ārstniecisko pēdu aprūpi, kā arī sniedz konsultācijas par pēdu pareizu kopšanu un citiem jautājumiem.

Talsu filiāles pēdu aprūpes kabinetā par pēdu veselību rūpējas trīs podoloģes - Laila Zommere, Diāna Sterķe, un Inese Sideļska, veicot:

• ieaugušu nagu korekciju;

• varžacu un kārpu apstrādi;

• papēžu plaisu un ādas sabiezējumu apstrādi;

• sēnīšu skartu un sabiezētu nagu apstrādi;

• nagu protezēšanu;

• diabētiskās pēdas aprūpi.

Kontaktinformacija

+371 632 59997 (Tālrunis)
Stendes iela 1, Talsi


Katrs pacients vizītē tiek izvērtēts individuāli, nepieciešamības gadījumā pēdu aprūpes speciālisti sadarbojas ar dermatologu, ortopēdu, endokrinologu un citiem speciālistiem, kas var palīdzēt pacienta atveseļošanas procesā. Savlaicīga naga bojājumu konstatēšana palīdz īsākā laika periodā sasniegt labus ārstēšanas rezultātus.

Ļoti nozīmīga pacientu grupa, kuriem nepieciešama podologa palīdzība ir cukura diabēta pacienti. Pēdu aprūpe šiem pacientiem ar atbilstošu nosūtījumu un cukura diabēta diagnozi Talsu filiālē tiek sniegta kā valsts apmaksāts pakalpojums.

Nereti palīdzība pēdu aprūpē nepieciešama arī gados vecākiem cilvēkiem, pacientiem pēcoperācijas periodā (pēc muguras, gūžas traumām), kā arī citiem pacientiem, kuriem ir problemātiski nepieciešamo pēdu aprūpi veikt patstāvīgi.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Talsu filiālē speciālistes pacientus pieņem darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties uz vizīti var, zvanot uz Talsu filiāles reģistratūru.

Speciālisti

Laila Zommere
Laila Zommere
podologs
Inese Sideļska
podologs
Marita Kļaviņa
Medicīnas māsa

Saistītās publikācijas

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
Vairāk
01 
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram