Facebook pixel

Asins sagatavošanas nodaļa, Asins kabinets

Ventspils slimnīca

Asins sagatavošanas nodaļas (atrodas 1.korpusā) galvenais uzdevums ir nodrošināt Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu ar nepieciešamajiem asins komponentiem un preparātiem.

Asinis mūsu nodaļā iespējams ziedot pirmdienās un piektdienās no plkst. 8.00 līdz 10.00 (pieteikšanās līdz 9.30).

Asins komponentus nepieciešamības gadījumā pārlej jaundzimušajiem, dzemdētājām, hematoloģiskiem slimniekiem, pacientiem ar traumām, apdegumiem un akūtām asiņošanām, pēc operācijām.

Sīkāka informācija, lai kļūtu par donoru, kas jāzina pirms asins ziedošanas un cita noderīga informācija atrodama Valsts asinsdonoru centra mājas lapā.

Kontaktinformacija

+371 636 24307 (Tālrunis)
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60

Nodaļas vadītājs

Baiba Griķe
Asins sagatavošanas nodaļas vadītāja

Speciālisti

Māra Bumbiere
Asins kabineta vadītāja
Jolanta Jaunozola
Asins sagatavošanas nodaļas virsmāsa
Arsele Miltoviča
Asins sagatavošanas nodaļas medicīnas māsas palīgs
Diāna Grebeņikova
Transfuzioloģijas māsa

Saistītās publikācijas

Aicinām ziedot asinis katru pirmdienu un piektdienu

Vairāk

Asins kabinets atsāk uzņemt asins donorus

Vairāk

Izmaiņas darba laikā Asins nodošanas kabinetā

viens
no trīs

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram