Facebook pixel

Bērnu nodaļa

Ventspils slimnīca

Slimnīcā ir plaša profila bērnu nodaļa (atrodas 3.korpusā, ieeja no Inženieru ielas puses), kas nodrošina neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību bērniem no 10 dienu vecuma līdz 18 gadiem. Nepieciešamības gadījumā bērniem tiek nodrošināti visi diagnostikas nodaļā pieejamie izmeklējumi. Visi mediķi ir sertificēti pediatri un/vai sertificēti neonatologi.

Nodaļā ir atsevišķa intensīvās terapijas palāta, jaundzimušo palātas, palātas bēniem no 1 līdz 3 gadu vecumam un palātas bērniem no 3 līdz 18 gadu vecumam. Pie savas saslimušās atvases var palikt arī bērna vecāki.

Nodaļā izveidota arī atpūtas istaba, kur bērni var pavadīt laiku rotaļājoties vai skatoties bērnu animācijas un mākslas filmas.

Kontaktinformacija

+371 636 22355 (Tālrunis)
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60


Nodaļas vadītājs

Ieva Ozola
Ieva Ozola
Bērnu nodaļas vadītāja

Speciālisti

Ludmila Leite
Ludmila Leite
Bērnu nodaļas virsmāsa
Renāte Brante
Pediatrs
Armands Bricis
pediatrs
Solvita Čudare
pediatrs
Zane Rozentāle
pediatrs

Saistītās publikācijas

Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļu apciemo Ziemassvētku vecītis

Vairāk

Hansamatrix rūķi svētkos iepriecina Bērnu nodaļas pacientus

Vairāk

Dr. Ozolai piešķirta Ventspils valstspilsētas pašvaldības balva

Vairāk

''HansaMatrix'' iepriecina Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas mazos pacientus

Vairāk

Ventspils slimnīcas ilggadējā pediatre Tatjana Cinīte saņem pašvaldības atzinību

Vairāk

Pateicība Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļai

Vairāk

Ventspils 6.vidusskolas skolēni iepriecina slimnīcas Bērnu nodaļas pacientus

labdarības ballē saziedotajiem līdzekļiem bija sagādājuši praktiskas un izzinošas dāvanas slimnīcas mazajiem pacientiem. Pateicamies par jauniešu sirsnīgo iniciatīvu, atveseļošanās laiku, kas jāpavada slimnīcā, padarot patīkamāku! Mūsu mazie pacienti to novērtē!
Vairāk

Pateicība Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļai

Vairāk

Norisināsies Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas vadītājas Ievas Ozolas lekcija par bērnu audzināšanu

Vairāk

Jaunie speciālisti izvēlas Ventspils slimnīcu

Speciālistu piesaistes jautājums ir aktuāls visām reģionu slimnīcām – lepojamies, ka šie mērķtiecīgie un uzņēmīgie jaunieši sajutuši mūsu slimnīcu kā savu nākotnes darba vietu un Ventspili kā vietu, kur dzīvot un dibināt ģimeni!
Vairāk

Lieldienu sveiciens Bērnu nodaļai

Īsi pirms Lieldienām, pie Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas logiem bija vērojami muzikālie zaķi no Bernudarzs "Pasaka" komandas, kas ieradušies iepriecināt svētkos pašus mazākos pacientus. Paldies par sarūpētajiem pārsteigumiem un radīto burvīgo svētku noskaņu!
Vairāk
viens
no trīs

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
Vairāk
01 
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram