Facebook pixel

Dzemdību nodaļa

Ventspils slimnīca
Dzemdību nodaļa

Ventspils Dzemdību nodaļa nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums. Ja arī jums priekšā lielais notikums- esat mīļi gaidīti Ventspils slimnīcā!

Jauno ģimeņu elektroniskā viesu grāmata. Dalies ar savu pieredzi!

Šogad paplašinātas arī Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli. Māmiņu atbalstīt tagad būs ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

Ventspils Dzemdību nodaļa var lepoties ar modernām, labiekārtotām palātām ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Ģimenēm, kurās aug vismaz divi bērniņi, nākamo bērniņu slimnīca piedāvā sagaidīt paaugstināta komforta palātā bez maksas. Turklāt jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti!

Dzemdību nodaļā tiek piedāvātas divu veidu dzemdības:

  • Tradicionālās dzemdības (bezmaksas);
  •  Ūdens dzemdības – obligāts nosacījums ir līgums ar vecmāti (200 EUR).

Līgums ar vecmāti ir brīva izvēle tradicionālajās dzemdībās, bet ir obligāts nosacījums jaunajām māmiņām ūdens dzemdībās, jo tajās ir nepieciešama pastiprināta novērošana māmiņai un mazulim.

Kontaktinformacija

+371 63624404 (Tālrunis)
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60


Grūtnieču aprūpes kabinets

Dzemdību nodaļas telpās darbojas arī grūtnieču aprūpes kabinets, kur māmiņas var griezties pie vecmātēm, lai veiktu regulāras pārbaudes novērošanai, kā arī lai noskaidrotu sev svarīgu informāciju par grūtniecības periodu.

Katrai māmiņai sava pēcdzemdību palāta

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā katrai jaunajai māmiņai ir sava palāta – ar visu nepieciešamo bērniņa aprūpei un māmiņas labsajūtai. Palātas ir mājīgas un rotātas ar ziedu motīviem. Katrā palātā ir duša un labierīcības, kā arī pieejams bezvadu internets.

Protams, arī tētim ir iespēja šai laikā būt kopā ar māmiņu un bērniņu. Izvēloties ģimenes palātu, gan dzemdībās, gan visu pēcdzemdību periodu arī pavadošā persona var būt kopā ar māmiņu un mazulīti.

Sagaidot trešo un nākamos bērniņus, uzturēšanās paaugstināta komforta palātā jaunajai ģimenei ir dāvana no slimnīcas.

Ūdensdzemdības

Ventspils Dzemdību nodaļas Jūras zālē atrodas Dzemdību vanna. Dzemdības ūdenī ir bez maksas, šajā gadījumā gan obligāts nosacījums ir  līgums ar izvēlēto vecmāti, kura ir līdzās un uzrauga dzemdību procesu.

Ja māmiņai ir vēlme radīt īpašu noskaņu, tad tas tiek respektēts un iespēju robežās dzemdību zālē atmosfēra tiek radīta ar ziedu aromātiem, svecēm vai mūziku. Arī šādas detaļas tiek izrunātas konsultācijā pirms dzemdībām.

Dzemdību vannu relaksācijai sieviete var izmantot brīdī, kad jau ir sākusies aktīva dzemdību darbība. Vannā iespējams vienkārši atslābināties kontrakciju laikā vai izmantot to tieši dzemdību noslēguma fāzē.

Dzemdības ar pieredzējušu speciālistu atbalstu

Slimnīca iesaka noslēgt līgumu ar izvēlēto vecmāti, lai jau laikus izrunātu vēlamo dzemdību gaitu, visus neskaidros jautājumus un jau labu laiku pirms dzemdībām sajustu saikni ar speciālistu, kurš būs līdzās, piedzīvojot īpašo notikumu.

Visas Ventspils Dzemdību nodaļas vecmātes ir pieredzējušas un saņēmušas neskaitāmi daudz pozitīvu atsauksmju no jaunajām māmiņām, tāpēc arī gadījumā, ja līgums ar vecmāti netiek slēgts – māmiņa saņem profesionālu atbalstu dzemdību norisē.

Māmiņas no visas Latvijas

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu. Pērn Ventspils slimnīcu kā savu dzemdību vietu izvēlējušās māmiņas no Ventspils un novada, kā arī no Kuldīgas, Talsiem, Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Valmieras un citiem reģioniem.

Profesionāls aprīkojums

2018. gadā Dzemdību nodaļā:

  • iegādāta fototerapijas iekārta;
  • iegādāta plaušu mākslīgās ventilācijas iekārta un sildīšanas matracis, kas tiek izmantots priekšlaicīgi dzimušajiem mazuļiem, lai palīdzētu uzturēt nepieciešamo siltumu;
  • ķeizargriezienu zālei iegādāts operāciju galds, operāciju lampa un anesteziologa konsole.

2019.gadā Dzemdību nodaļā iegādāta:

  • Ultrasonogrāfijas iekārta, kas nodrošina 2D, 3D un 4D vizualizāciju ultrasonogrāfiskajos izmeklējumos.

2020.gadā Dzemdību nodaļā iegādāta:

  • papildu dzemdību gulta gadījumā, ja topošajai māmiņai konstatēta saslimšana ar Covid -19 un nepieciešams māmiņu izvietot nodalīti no citām;
  • iegādātas 3 jaundzimušo gultiņas

Dzemdību nodaļas cenrādis

Videosižets par dzemdību nodaļu:

 

Nodaļas vadītājs

Natālija Lapa
Natālija Lapa
Dzemdību un ginekoloģijas bloka vadītāja

Speciālisti

Baiba Mincenberga
Baiba Mincenberga
Vecākā vecmāte
Diāna Zaļepska
Diāna Zaļepska
vecmāte
Aija Ziemele
Aija Ziemele
vecmāte
Gunta Cērpa
Gunta Cērpa
vecmāte
Olga Beregovaja
Olga Beregovaja
vecmāte
Madara Grosbaha
Madara Grosbaha
vecmāte
Daila Tauriņa
Daila Tauriņa
vecmāte
Paula Lindenblate
Paula Lindenblate
vecmāte
Rita Raševica
Rita Raševica
bērnu māsa
Monika Ļukšina
Monika Ļukšina
bērnu māsa
Ilze Švarce
Ilze Švarce
bērnu māsa
Klinta Lisnere
Klinta Lisnere
ginekoloģe, dzemdību speciāliste
Sergejs Gurjanovs
Ginekologs, dzemdību speciālists
Sarma Blumberga
neonatologs
Krista Kristiāna Zēberga
Krista Kristiāna Zēberga
vecmāte
Tatjana Neilande
Tatjana Neilande
Talsu filiāles vecmāte

Saistītās publikācijas

Sveicam Dzemdību nodaļas vecmātes Starptautiskajā vecmāšu dienā

Vairāk

Ventspils Dzemdību nodaļa arī tagad Instagram

Vairāk

Ukraiņu bērniņš Dāvids dodas uz pašreizējo dzīvesvietu Ventspilī

Vairāk

Aicinām uz tiešsaistes lekciju topošajiem vecākiem ar vecmāti Baibu Mincenbergu

Vairāk

Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts pirmais ukraiņu bērniņš Dāvids

Vairāk

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīts 100.bērniņš – meitenīte Nikola

Vairāk

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļa pievienojas 3+ Daudzbērnu ģimeņu kustībai

Ventspils Dzemdību nodaļa, klātesot slimnīcas valdes priekšsēdētājam Jurim Lācim, nodaļas vecākajai vecmātei Baibai Mincenbergai un Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības valdes loceklei Elīnai Treijai, pievienojās 3+ kustībai, kas nodrošina daudzbērnu ģimeņu informēšanu par pieejamo valsts un pašvaldības atbalstu, kā arī iepriecina daudzbērnu māmiņas, kas mūsu nodaļā laiž pasaulē 3.mazuli ar atbalstītāju sagatavotām dāvaniņām.
Vairāk

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļa pievienojas 3+ Daudzbērnu ģimeņu kustībai

Vairāk

D vitamīns visu aprīli un martu Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā jaundzimušajiem

Vairāk

Atklātas jaunās, paplašinātās Dzemdību zāles

Vairāk

Aicinām uz tiešsaistes lekciju topošajiem vecākiem ar vecmāti Baibu Mincenbergu

Vairāk

Kādēļ Sumļenniju ģimenē 14. februāris kļuvis par īpaši nozīmīgu datumu

14. februāris ir visu mīlētāju diena – kāds to atzīmē, kāds ne, vēl kādam tas ir ikdienišķs datums kalendārā. Savukārt Sumļenniju ģimenē šis datums ir īpašs neatkarīgi no Valentīna dienas un reizē – mīlestības pilns.
Vairāk

Ventspils Dzemdību nodaļa - Mammas Karīnas stāsts

Māmiņa Karīna, kura jau divus mazulīšus pasaulē laidusi tieši Ventspils slimnīcā, vēlreiz apciemoja mūsu mājīgo Dzemdību nodaļu, lai pateiktu paldies visai komandai, īpaši vecmātei – Diānai Zaļepskai un dalītos ar savu fantastiski laimīgo stāstu! Ja arī jums priekšā lielais notikums - esat mīļi gaidīti Ventspils slimnīcā!
Vairāk

Pateicība Ventspils Dzemdību nodaļai

Vairāk

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā šogad kā pirmā sagaidīta meitenīte Kitija

ventspilniece sver 4 kg 34 g un ir 55 cm gara. Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, sveicot jaunos vecākus, vēlēja veselību un laimi!
Vairāk

Pateicība Ventspils Dzemdību nodaļai

Vairāk
viens
no trīs

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
Vairāk
01 
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram