Facebook pixel

Hemodialīzes nodaļa

Ventspils slimnīca
Hemodialīzes nodaļa

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Kurzemes Nieru aizstājējterapijas centrs Ventspilī (atrodas 3.korpusā) apkalpo Ventspils un Kuldīgas pilsētu un rajonu pacientus.

Nodaļā tiek ārstēti pacienti, kuriem dažādu slimību dēļ daļēji vai pilnībā iztrūkst nieru, kā organisma attīroša orgānu funkcija, nespēja izvadīt vielmaiņas gala produktus un šķidrumu.

Ārstēšana notiek pie 10 hemodialīzes aparātiem. Hemodialīzes procedūras tiek veiktas ar aparatūru, kas atbilst augstākajiem dialīzes standartiem. Procedūra pacientiem notiek trīs reizes nedēļā pa 4 stundām. Kurzemes nieru aizstājējterapijas centrs sniedz arī peritoneālās dialīzes pakalpojumus un nodrošina akūtu nieru aizstājterapiju intensīvās terapijas nodaļā.

Kontaktinformacija

+371 636 24665 (Tālrunis)
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60


Speciālisti

Valentīna Afinogenova
Hemodialīzes nodaļas virsmāsa
Lāsma Jekoviča
hemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Tatjana Udoda
hemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Veronika Mešečko
nefroloģe

Saistītās publikācijas

Pasaules nieru dienā – nieru veselību ikvienam

Vairāk

Kurzemes Nieru aizstājterapijas centra iekārtas – arvien efektīvākas un tuvākas dabisko nieru funkcijai

Vairāk

Ventspils slimnīcā konsultē nefroloģe jeb nieru slimību ārste Dr. Sandra Derkevica

Vairāk

Nieru aizstājterapijas centrs turpina attīstību

Vairāk

Pacientu stāsti - Jēkaba stāsts

Jēkaba stāsts nav tikai par pieredzi mūsu slimnīcas Kurzemes nieru aizstājterapijas centrā. Tas ir vēstījums sabiedrībai par hemodialīzes pacientu ikdienu un vienlaikus aicinājums aizdomāties par orgānu transplantāciju. Paldies par atklāto stāstu!
Vairāk
viens
no trīs

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
Vairāk
01 
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram