Facebook pixel

Infekciju slimību nodaļa

Ventspils slimnīca
Infekciju slimību nodaļa

Infekciju slimību nodaļā ārstē pacientus ar zarnu infekcijām, ērču encefalītu, vīrusu hepatīts, gripu, bērnu infekcijas slimības un citas.

Infekciju slimību nodaļā (atrodas slimnīcas korpusā Pētera ielā 33) ir 20 gultas vietas - 10 bērniem un 10 pieaugušajiem. Nodaļa apkalpo ne tika Ventspils pilsētas un rajona pacientus, bet visu Ziemeļkurzemi. Katrā palātā ir sanitārie mezgli, kā arī katram pacientam ir pieejama medicīniskā personāla izsaukšanas poga. Nodaļās ir izveidotas arī vienvietīgas paaugstināta komforta palātas.

Atjaunotajā ēkā infekciju slimību nodaļa ir pilnveidota atbilstoši mūsdienu prasībām, izveidojot boksus ar atsevišķu izeju/ieeju no ārpuses. Tas dod iespēju izolēt pacientus ar bīstamām infekciju slimībām, pasargājot no inficēšanās riska citus nodaļas pacientus un radot drošus darba apstākļus medicīniskajam personālam.

 

 

Kontaktinformacija

+371 636 24396 (Tālrunis)
+371 25783999 (Saziņai par Covid-19 pacientiem)
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60

Nodaļā ir pieejamas ambulatorās konsultācijas. Ar ģimenes ārsta nosūtījumu vai par maksu infektologi pacientus pieņem darba dienās no plkst. 9:00 –15:00, vēlams iepriekš pieteikties pa tālruni +371 636 24396.


Nodaļas vadītājs

Gunta Andersone
Gunta Andersone
Infekciju slimību nodaļas vadītāja

Speciālisti

Alla Rudenko
Alla Rudenko
Infekciju nodaļas virsmāsa
Anna Marija Prince
Anna Marija Prince
Infektologs (rezidents)

Saistītās publikācijas

Ventspils slimnīcā darbu sācis pulmanologs no Kijivas

Vairāk

Pacientu stāsti - Daces stāsts

Ārstniecības personālam pacientu “Paldies” sniedz patiesu gandarījumu, jo būt mediķim ir ne tikai profesija, bet arī aicinājums. Tas nozīmē uzņemties atbildību par otra cilvēka veselību! Un viens no augstākajiem novērtējumiem ir tieši pacientu atzinība.
Vairāk
viens
no trīs

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
Vairāk
01 
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram