Facebook pixel

Kardioloģijas nodaļa

Ventspils slimnīca

Kardioloģijas nodaļā ārstē visas akūtās sirds pataloģijas – miokarda infarktu un to komplikācijas, stenokardiju, sirdsdarbības ritma traucējumus, akūtu sirds mazspēju, plaušu artērijas trombemboliju, miokardītu, perikardītu un citas akūtās sirds patoloģijas. Tāpat nodaļā ārstē koronāras sirds slimības pasliktināšanos, kā arī pēc kostatētiem neskaidras izcelsmes simptomu gadījumiem tiek veikta diferenciāldiagnostiku.

Kardioloģijas nodaļa atrodas slimnīcas 7.korpusa 2.stāvā. Nodaļā ir pieejamas 24 gultas vietas, kā arī intensīvās terapijas palātas ar četrām gultas vietām. Ir viena paaugstināta komforta palāta.

Nodaļā tiek piedāvāts maksas pakalpojums ambulatoriem pacientiem - Holtera monitorēšana. Holtera monitorēšanu ir iespēja veikt iedzīvotājiem, kuriem ir aizdomas par sirdsdarbības ritma traucējumiem vai citām sirds saslimšanām. Ar šīs sistēmas palīdzību ir iespējams 24 vai 48 stundu garumā nepārtraukti pierakstīt pacienta elektrokardiogrammu. Pēc pieraksta beigām ar speciālu datorprogrammu tiek izanalizēta elektrokardiogramma, konstatējot kādos apstākļos pacientam parādās sirds ritma traucējumi, kurus īslaicīgās pārbaudēs var nepamanīt. Holtera monitorēšanas laikā pacienta atrašanās stacionārā nav obligāta, viņš var brīvi doties savās ikdienas gaitās.

Nodaļas vadītājs

Nataļja Novikova
Nataļja Novikova
Kardioloģijas nodaļas vadītāja, kardioloģe

Speciālisti

Sinita Asare
Sinita Asare
Kardioloģijas nodaļas medicīnas māsa
Ņikita Nazarenko
kardiologs
Gita Rancāne
kardiologs

Saistītās publikācijas

Ventspils maratona ietvaros atceries par savas sirds veselību

Vairāk

Vislatvijas nūjošanas festivāla laikā iespējams pārbaudīt savu sirds veselību

Vairāk

Velosezonas atklāšanas ietvaros iespējams apmeklēt slimnīcas veselības telti

Vairāk
viens
no trīs

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
Vairāk
01 
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram