Facebook pixel

Neiroloģijas nodaļa

Ventspils slimnīca
Neiroloģijas nodaļa

Neiroloģijas nodaļā tiek sniegta palīdzība pacientiem ar visa veida neiroloģiskajām saslimšanām, kā arī tiek veikta plaša neiroloģisko slimību diagnostika. Nodaļā tiek nodrošināta mugurkaula saslimšanu ārstešana, perifērās nervu sistēmas un citas funkcionālās nervu sistēmas saslimšanas.

Slimnīcas Neiroloģijas nodaļā ir izveidota mūsdienīga insulta vienība, kas ir vienīgā Ziemeļkurzemē. Nodaļā tiek pieņemti pacienti no Kuldīgas, Talsu un Ventspils pilsētām un novadiem. Nodaļas pacientiem tiek nodrošināta mūsdienīga diagnostika, ārstēšana un rehabilitācijas iespējas, lai pacients pēc iespējas ātrāk atgrieztos pilnvērtīgā dzīvē.

Kontaktinformacija

+371 636 20983 (Ārstiem)
+371 636 28180 (Māsām)
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60


Nodaļas vadītājs

Ilona Urtāne
Ilona Urtāne
Neiroloģijas nodaļas vadītāja

Speciālisti

Gita Filoņenko
Gita Filoņenko
Neiroloģijas nodaļas virsmāsa
Gaļina Ivanova
neirologs
Gatis Sprudzāns
Gatis Sprudzāns
Neirologs
Diāna Skrupska
Neirologs
Lilija Andžāne
Baiba Leimane
neirologs

Saistītās publikācijas

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
Vairāk
01 
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram