Facebook pixel

Paliatīvās aprūpes nodaļa

Ventspils slimnīca

Paliatīvo aprūpi veic tādos gadījumos, kad radikāla terapija vairs nav iespējama. Nodaļā, tāpat kā visā slimnīcā, ir nodrošinātas arī fizioprocedūras, masāžas un ārstnieciskā fizkultūra. Paliatīvās aprūpes nodaļa izvietota mūsdienīgi rekonstruētās telpās slimnīcas korpusā Pētera ielā 33. Nodaļā ir 20 gultas vietas, ir iespēja izmantot paaugstināta komforta vienvietīgas palātas. Pārējās palātas ir trīsvietīgas.

Kontaktinformacija

+371 63620937 (Tālrunis)
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60


Pacientu ievietošanai nodaļā ir nepieciešams ģimenes ārsta vai onkologa nosūtījums atbilstoši Veselības norēķinu centra noteiktajām diagnozēm. Vietu iepriekš jāsaskaņo ar nodaļas vadītāju.

Sadarbībā ar kristīgajām draudzēm, ir izveidota kapela, kur garīgo mierinājumu var rast pacienti un viņu tuvinieki. Kapelāna dienestu vada kapelāns Sandis Kažmirs.

Speciālisti

Jana Cimermane
Jana Cimermane
Paliatīvās aprūpes virsmāsa
Iveta Veļiczko
sociālais darbinieks

Saistītās publikācijas

Ventspils slimnīcā darbu sācis pulmanologs no Kijivas

Vairāk

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
Vairāk
01 
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram