Facebook pixel

Veselības aprūpe mājās

Ventspils slimnīca

Pacients veselības aprūpes pakalpojumus mājās var saņemt, ja viņam ir nepieciešama pastāvīga ambulatora ārstnieciskā palīdzība, bet medicīnisku indikāciju dēļ viņš pats nespēj ierasties ārstniecības iestādē. Pakalpojuma saņemšanai pacientam nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums vai stacionārās ārstniecības iestādes nosūtījums (pēc izrakstīšanas no slimnīcas). Pacientam pēc operācijas, pārciestas slimības, traumas vai hronisku saslimšanu gadījumā, iespējams turpināt saņemt valsts finansētu kvalitatīvu veselības aprūpi mājas apstākļos, sev draudzīgā vidē.

Kontaktinformacija

+371 29386836 (Koordinatore)
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60


Pakalpojums ir pieejams pacientiem ar sekojošām diagnozēm - cukura diabēts, pacientiem ar izgulējumiem, pacientiem ar kustību traucējumiem pēc dažādām operācijām, pacienti ar cerebrālo trieku un citiem paralītiskiem sindromiem, pacientiem ar sirds mazspēju, ar ļaundabīgiem audzējiem un ar psihiskiem traucējumiem.

Māsiņas veic tās pašas procedūras, ko slimnīcā – visa veida injekcijas, venozās sistēmas un pārsiešanas, apmāca piederīgos, kā pareizi kopt un aprūpēt smagi slimu pacientu.

Nodaļas vadītājs

Oksana Kraule
Medicīnas māsa

Saistītās publikācijas

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
Vairāk
01 
 / 03
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram