Pārventas Covid-19 testēšanas punkts

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
Pārventas Covid-19 testēšanas punkts

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas testēšanas punktā tiek veikti gan PCR testi, ņemot nazofarengiālo uztriepi, gan ātrie antigēna testi (Ag). Testa nodošana iespējama tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Pierakstīties testam iespējams www.piearsta.lv vai zvanot uz Ventspils slimnīcas reģistratūru.

DARBA LAIKS DECEMBRĪ:

Pārventas COVID Testēšanas punkts -Talsu iela 30:

Darba dienās - 7., 14., 21., 28.decembrī - no plkst. 9.00 līdz plkst. 14.00.

Kontaktinformacija

+371 636 24665 (Tālrunis)
Talsu iela 39, Ventspils

Pierakstīties uz testu iespējams:

1. E-pieraksta sistēmā piearsta.lv, sekojot šādiem soļiem: ­

• Reģistrējies piearsta.lv;
  • ­ Izvēlies sadaļu “Klātienes apmeklējums”, nospiežot “Turpināt”;
  • ­ Meklētājā ievadi vietu “Covid analīžu pieņemšanas punkts Talsu iela 39, Ventspils”; ­
  • Piesakies, piezīmēs norādot, kādēļ nepieciešams veikt testu;

VAI

2. Zvanot uz Ventspils slimnīcas reģistratūru pa tālruni 63624665 – darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00.

Uz testu jāierodas noteiktajā laikā. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), kā arī jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators. Rezultāti 24 h laikā tiks ievietoti Datamed sistēmā, savukārt pacientam uz norādīto epasta adresi vai telefonu tiks nosūtīts piekļuves kods.

Valsts apmaksāta Covid-19 testa veikšana tiek nodrošināta saskaņā ar aktuālo testēšanas algoritmu: https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes.

Veicot testu par maksu (pasākuma apmeklējumam u.c.), norēķināties iespējams uz vietas ar bankas karti. Skaidras naudas norēķini nav iespējami. Maksa par testu: EUR 34.00.

Saistītās publikācijas

Testējas galvenokārt saslimšanas simptomu dēļ

Ventspils slimnīcas Covid-19 testēšanas punktu darba laiks septembrī

Ventspils slimnīcas Covid-19 testēšanas punktu darba laiks augustā

Covid-19 analīžu pieņemšanas punkti Ventspilī augustā strādās pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 9.00 līdz 13.00.

Darba laika izmaiņas Covid-19 testēšanas punktos jūlijā

Slimnīcas Covid-19 testēšanas punktos pieejami arī ātrie antigēna testi

Slimnīcas Covid-19 testēšanas punktos rezultātus saņem tajā pašā dienā

Slimnīca atvērusi divus Covid-19 analīžu nodošanas punktus

viens
no trīs

Virsraksts – lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit per pretium porttitor, justo massa lobortis class dictumst himenaeos augue odio cras, bibendum nec nascetur dis varius venenatis congue sed auctor. Ridiculus eget dictum primis lacus pulvinar accumsan sodales volutpat.
#hashtag1
 / 03