Facebook pixel

Pacientu pateicība un darba novērtējums ir speciālistu lielākā motivācija. Paldies par atsauksmi!

Ja arī Tu vēlies īpaši pateikt paldies kādam speciālistam par profesionālu darbu, sirsnīgu attieksmi vai ko citu, gaidīsim Tavu ziņu mājas lapas sadaļā “Raksti mums””!

Pacientu pateicība un darba novērtējums ir speciālistu lielākā motivācija. Paldies par atsauksmi!

Ja arī Tu vēlies īpaši pateikt paldies kādam speciālistam par profesionālu darbu, sirsnīgu attieksmi vai ko citu, gaidīsim Tavu ziņu mājas lapas sadaļā “Raksti mums””!

Vēlos pateikt lielu paldies M.Grosbahai un S.Gurjanovam kuri pieņēma manas dzemdības 2023.gada oktobrī. Ar viņu abu klātbūtni jutos ļoti labi. Madara sniedza lielu atbalstu un iedrošinājumu man. Par savu pirmo dzemdību pieredzu varu teikt tikai to labāko - viss bija lieliski. Paldies par tik profesionāliem un ar augstu atbildības sajūtu mediķiem!

Vislielāko paldies vēlos teikt dr. Lindai Mulderei par izcili paveiktu darbu, ļoti gādīgu aprūpi un augsto profesionalitāti. Šai ārstei ir ne tikai zelta sirds, bet arī zelta rokas! Viņa paveica to, par ko sapņoju jau vairāk kā 10 gadus. Jau vairs neticēju, ka reiz atkal spēšu elpot caur degunu bez problēmām, bet viņa pierādīja to, ka sapņi piepildās un ka tomēr viss ir iespējams. Milzīgs paldies!

Vislielākā pateicība Dr. Osītim par veikto muguras operāciju. Jūtos ideāli! Sāpes, kas mani mocīja vairāk kā sešus gadus, beidzot ir rimušās un varu naktīs mierīgi gulēt bez sāpēm. Citi atteicās mani operēt, bet dakteris Osītis uzklausīja mani un palīdzēja tikt vaļā no mokošajām sāpēm. Liels paldies dakterim un visai mugurkaula ķirurģijas nodaļai! Šādu atieksmi, kāda bija šajā nodaļā, nekur neredzēt. Lai Dievs vada Dr. Osīša rokas arī citās operācijās, un palīdz tā pat kā man. Būšu mūžam pateicīga par ieguldīto darbu un brīvību no sāpēm.

SIRSNĪGS PALDIES Ventspils slimnīcas dakterei Sintijai Iesalniecei par uzmanību, ieinteresētību meklēt slimības cēloni un piemērot atbilstošos medikamentus ārstēšanai.
SIRSNĪGS PALDIES iekšķīgo slimību nodaļas personālam par profesionalitāti, rūpēm, laipnību, iejūtību, centību, tīrajām un mājīgām telpām, kas liek pacientam justies īpašam un sekmē atveseļošanās procesu.
Lai Dievs jums dod veselību, spēku, gudrību, mieru un gandarījumu atbildīgajā ikdienas darbā!

"Jutos kā mājās, pateicoties TEV!"

Pateicības sveicienus saņemam arī no vismazākajiem pacientiem - šādā īpašā formātā. Šoreiz sirsnīgā, smaidu rosinošā pateicība veltīta Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas ārstei. Lai speciālistu rūpes un atbalsts silda mazo pacientu sirsniņas brīžos, kuri jāpavada atrodoties slimnīcā!

Vēlos izteikt VISLIELĀKO pateicību Talsu filiāles personālam par tik ļoti lielu sirsnību, iejūtību un mīlestību pret pacientiem! Jūs esat VISLABĀKIE!

Vissirsnīgākais paldies nodaļai, īpaši Dr. Olafam Ķeņģim par pašaizliedzīgo,
saliedēto un rūpīgo darbu, visas komandas izcilajām darba prasmēm un spējām, cilvēcisko iejūtību pret pacientiem un viņu tuviniekiem!

Sirsnīgs paldies par Jūsu profesionalitāti, iejūtību un sapratni, mani ārstējot!

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram