Facebook pixel

Vislielāko paldies vēlos teikt dr. Lindai Mulderei par izcili paveiktu darbu, ļoti gādīgu aprūpi un augsto profesionalitāti. Šai ārstei ir ne tikai zelta sirds, bet arī zelta rokas! Viņa paveica to, par ko sapņoju jau vairāk kā 10 gadus. Jau vairs neticēju, ka reiz atkal spēšu elpot caur degunu bez problēmām, bet viņa pierādīja to, ka sapņi piepildās un ka tomēr viss ir iespējams. Milzīgs paldies!

Vislielākā pateicība Dr. Osītim par veikto muguras operāciju. Jūtos ideāli! Sāpes, kas mani mocīja vairāk kā sešus gadus, beidzot ir rimušās un varu naktīs mierīgi gulēt bez sāpēm. Citi atteicās mani operēt, bet dakteris Osītis uzklausīja mani un palīdzēja tikt vaļā no mokošajām sāpēm. Liels paldies dakterim un visai mugurkaula ķirurģijas nodaļai! Šādu atieksmi, kāda bija šajā nodaļā, nekur neredzēt. Lai Dievs vada Dr. Osīša rokas arī citās operācijās, un palīdz tā pat kā man. Būšu mūžam pateicīga par ieguldīto darbu un brīvību no sāpēm.

SIRSNĪGS PALDIES Ventspils slimnīcas dakterei Sintijai Iesalniecei par uzmanību, ieinteresētību meklēt slimības cēloni un piemērot atbilstošos medikamentus ārstēšanai.
SIRSNĪGS PALDIES iekšķīgo slimību nodaļas personālam par profesionalitāti, rūpēm, laipnību, iejūtību, centību, tīrajām un mājīgām telpām, kas liek pacientam justies īpašam un sekmē atveseļošanās procesu.
Lai Dievs jums dod veselību, spēku, gudrību, mieru un gandarījumu atbildīgajā ikdienas darbā!

"Jutos kā mājās, pateicoties TEV!"

Pateicības sveicienus saņemam arī no vismazākajiem pacientiem - šādā īpašā formātā. Šoreiz sirsnīgā, smaidu rosinošā pateicība veltīta Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas ārstei. Lai speciālistu rūpes un atbalsts silda mazo pacientu sirsniņas brīžos, kuri jāpavada atrodoties slimnīcā!

Vēlos izteikt VISLIELĀKO pateicību Talsu filiāles personālam par tik ļoti lielu sirsnību, iejūtību un mīlestību pret pacientiem! Jūs esat VISLABĀKIE!

Vissirsnīgākais paldies nodaļai, īpaši Dr. Olafam Ķeņģim par pašaizliedzīgo,
saliedēto un rūpīgo darbu, visas komandas izcilajām darba prasmēm un spējām, cilvēcisko iejūtību pret pacientiem un viņu tuviniekiem!

Sirsnīgs paldies par Jūsu profesionalitāti, iejūtību un sapratni, mani ārstējot!

Vēlos izteikt pateicību Kurzemes mugurkaula ķirurģijas centra personālam par operatīvo ārstēšanu. Īpašs paldies, dakterim Jānim Osītim, virsmāsai Aidai Ķīrei un pārejam personālam par lielo cieņu, atbalstošu un laipnu attieksmi, ientresētību. Nonākot pie jums, nedrošība un bailes pazuda acu mirklī.Sirsnīgs paldies par iespēju baudīt dzīvi bez sāpēm!

Divas dzemdības un tikai labās atsauksmes! Ja vēlreiz dzemdētu tad atkal šeit. Palātas vienvietīgais( ir arī ģimenes palātas un arī VIP) bet visas palātas attieksme kā VIP. Personīgā uzmanība, profesionāla pieeja. Vecmātes ka mammas, ārsti arī superigi!

Lepojamies!!! Kuldīgā durvis vēris Ziemeļkurzemes Reģionālā Slimnīca ambulatorais centrs, kurā darbojas jau daudzu novērtētais un iecienītais acu ārsts Kaspars Ozols, ārsts, kurš savu darbu dara ar ieinteresētību un profesionālismu! Telpās valda gaiša, mājīga atmosfēra, personāls pašos uzdevuma augstumos,- laipni un smaidīgi!! Patreiz tur uz vizīti var tikt pie, manuprāt, ļoti laba acu ārsta, ir pieejams arī ausu, deguna, kakla ārsts. Tuvākā nākotnē telpas papildinās arī dažādi citi speciālisti!!! Lai Jums viss izdodas! Paldies, ka radāt tādu iespēju dažādus labus speciālistus apkopot vienviet! Lai Jums vienmēr pozitīvas darba dienas un pacientiem prieks pabūt pie Jums!!!!

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram