Facebook pixel

"Jutos kā mājās, pateicoties TEV!"

Pateicības sveicienus saņemam arī no vismazākajiem pacientiem - šādā īpašā formātā. Šoreiz sirsnīgā, smaidu rosinošā pateicība veltīta Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas ārstei. Lai speciālistu rūpes un atbalsts silda mazo pacientu sirsniņas brīžos, kuri jāpavada atrodoties slimnīcā!

Vēlos izteikt VISLIELĀKO pateicību Talsu filiāles personālam par tik ļoti lielu sirsnību, iejūtību un mīlestību pret pacientiem! Jūs esat VISLABĀKIE!

Vissirsnīgākais paldies nodaļai, īpaši Dr. Olafam Ķeņģim par pašaizliedzīgo,
saliedēto un rūpīgo darbu, visas komandas izcilajām darba prasmēm un spējām, cilvēcisko iejūtību pret pacientiem un viņu tuviniekiem!

Sirsnīgs paldies par Jūsu profesionalitāti, iejūtību un sapratni, mani ārstējot!

Vēlos izteikt pateicību Kurzemes mugurkaula ķirurģijas centra personālam par operatīvo ārstēšanu. Īpašs paldies, dakterim Jānim Osītim, virsmāsai Aidai Ķīrei un pārejam personālam par lielo cieņu, atbalstošu un laipnu attieksmi, ientresētību. Nonākot pie jums, nedrošība un bailes pazuda acu mirklī.Sirsnīgs paldies par iespēju baudīt dzīvi bez sāpēm!

Divas dzemdības un tikai labās atsauksmes! Ja vēlreiz dzemdētu tad atkal šeit. Palātas vienvietīgais( ir arī ģimenes palātas un arī VIP) bet visas palātas attieksme kā VIP. Personīgā uzmanība, profesionāla pieeja. Vecmātes ka mammas, ārsti arī superigi!

Lepojamies!!! Kuldīgā durvis vēris Ziemeļkurzemes Reģionālā Slimnīca ambulatorais centrs, kurā darbojas jau daudzu novērtētais un iecienītais acu ārsts Kaspars Ozols, ārsts, kurš savu darbu dara ar ieinteresētību un profesionālismu! Telpās valda gaiša, mājīga atmosfēra, personāls pašos uzdevuma augstumos,- laipni un smaidīgi!! Patreiz tur uz vizīti var tikt pie, manuprāt, ļoti laba acu ārsta, ir pieejams arī ausu, deguna, kakla ārsts. Tuvākā nākotnē telpas papildinās arī dažādi citi speciālisti!!! Lai Jums viss izdodas! Paldies, ka radāt tādu iespēju dažādus labus speciālistus apkopot vienviet! Lai Jums vienmēr pozitīvas darba dienas un pacientiem prieks pabūt pie Jums!!!!

Ventspils slimnīcu kā vietu, kur veikt mugurkaula operāciju mūsu paciente Agita izvēlējās, balstoties uz paziņas piedzīvoto. Redzot, ka paziņa, kuru ilgstoši nomākušas muguras sāpes un kurš ikdienā pārvietojies ar kruķiem, pēc mugurkaula operācijas pie Dr.Olmaņa nu jau vairāk nekā gadu ir aizmirsis par muguras sāpēm, Agita par savu izvēli nešaubījās ne mirkli. Arī pēc operācijas Agita ir pārliecināta, ka izvēle bijusi pareiza! Kurzemes Mugurkaula ķirurģijas centrā aprūpe bijusi ne tikai profesionāla, bet vienlaikus personāla atsaucība un iejūtība ļāvusi pacientei Agitai Ventspils slimnīcā justies droši.Īpašu paldies Agita saka Dr. Aivaram Olmanim, māsai Aidai Ķirei un visai pārējai komandai – visām māsiņām, sanitārēm un arī jaukajam medbrālītim

Turpiniet būt tikpat labi tajā, ko darāt! Pie Jums foršas ir pat kontrakcijas!

Gribu izteikt no sirds dziļumiem pateicību Ventspils slimnīcas LOR nodaļas dakterim Dr.Kalvim Straupmanim, anesteziologiem-reanimatalogiem - Olafam Ķeņģim, Ivetai Vigupei un visām LOR nodaļas māsiņām, kuras bija kopā ar mūsu meitiņu. Paldies par sirsnību, mierpilnu attieksmi pret bērniem. Paldies visai Jūsu komandai. Ar Jums var justies droši gan bērni, gan viņu vecāki, kuriem sniedzat palīdzību un ārstēšanu. Paldies Jums visiem!

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram