Facebook pixel

Par mums

”Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” apvieno Ventspils slimnīcu un Talsu filiāli. Rūpējamies, lai iedzīvotājiem būtu pieejami kvalitatīvi un mūsdienīgi veselības aprūpes pakalpojumi. 

Misija

Sniegt mūsdienīgus un kvalitatīvus veselības aprūpēs pakalpojumus, nodrošinot Ziemeļkurzemes reģiona iedzīvotājiem pakalpojumu pieejamību tuvu dzīvesvietai, iespējami veselīgāku un pilnvērtīgāku dzīvi.

Vīzija

Prestižs ārstniecības, profilakses, izglītības un pētniecības centrs, kas reģiona iedzīvotājiem sniedz augstas kvalitātes un nozares novitātēm atbilstošus pakalpojumus.

Vērtības

  • Profesionalitāte. Pilnveidojam zināšanas un prasmes, lai pacientiem sniegtu pakalpojumus, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.
  • Godīgums un sadarbība. Ieguldām visas savas zināšanas un prasmes pacientu ārstēšanā, dalāmies un gūstam pieredzi sadarbībā ar nozares profesionāļiem, objektīvi spējam novērtēt sava darba kvalitāti.
  • Cieņa un iejūtība. Mūsu attieksme pret katru pacientu un darbinieku ikvienā situācijā ir tāda, kādu sagaidām paši.
  • Tieksme uz izcilību. Mūs vada iekšēja motivācija un aizrautība, ko veicina darbinieku individuālās vērtības un kopējais slimnīcas attīstības virziens.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram