Facebook pixel

Privātuma paziņojums - Mazuļu salidojums ''Esmu dzimis Ventspilī''.

Rīkojot “Mazuļu salidojuma” aktivitātes, mēs vēlamies noskaidrot  Jūsu viedokli un aicināt arī citas jaunās ģimenes izvēlēties Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļas pakalpojumus. 

Šīs aktivitātes nolūkos mēs apstrādāsim Jūsu sniegto informāciju pieteikumā, kas ietver ne tikai Pieteicēja un bērna vārdu, bet arī bērna dzimšanas gadu un mēnesi., kā arī citu Jūsu norādīto informāciju. Attiecībā uz papildus datu apjomu - Jums ir tiesības izvēlēties kādu informāciju Jūs vēlaties sniegt. Jūsu iesniegtā informācija tiks apstrādāta ne ilgāk kā līdz nākamajam “Mazuļa salidojumam”.

Iesniedzot pieteikumu dalībai “Mazuļu salidojuma” aktivitātēm Jūs apliecinat, ka Jums ir tiesības pārstāvēt bērnu un Jūs esat šādu aktivitāti saskaņojis ar likumiskajiem pārstāvjiem. Pretenziju gadījumā Slimnīca patur tiesības vērsties ar regresa prasību par jebkādiem zaudējumiem un kaitējumiem, kas maldinošanas informācijas sniegšanas gadījumā var tikt nodarītas Slimnīcai.  

Jūsu pieteikums dalībai “Mazuļu salidojuma” aktivitātes ir Jūsu sniegta piekrišana saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 2016/679 nosacījumiem un tā būs spēkā līdz tās atsaukumam no Jūsu puses. Atsaukums neietekmēs datu apstrādi, kas veikts pirms atsaukuma iesniegšanas Slimnīcai kā Pārzinim.

Ar Vispārējām Jūsu kā datu subjekta tiesībām Jūs varat iepazīties Slimnīcas privātuma politikā, kas atrodas šeit: https://ziemelkurzemesslimnica.lv/privatuma-politika/

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram