Facebook pixel

Jānis Osītis

Kurzemes Mugurkaula ķirurģijas centra vadītājs, traumatologs – ortopēds, sertificēts mugurkaulāja ķirurgs.

2000.gada 22.jūnijā Jānis Osītis ieguvis ārsta grādu Latvijas medicīnas akadēmijā, kā arī ir ieguvis sertificēta traumatologa, ortopēda specialitāti un sertificēta mugurkaulāja ķirurga apakšspecialitāti.

Osītis regulāri piedalās vietēja mēroga un starptautiskos tālākizglītības pasākumos. Strādājis NRC “Vaivari”, P.Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā, kā arī stažējies Vācijas, Francijas, ASV klīnikās.

Kopš 2019.gada 26.februāra Jānis Osītis strādā Ventspils slimnīcā, pieņem arī slimnīcas ambulatorajā centrā Kuldīgā, tādējādi sniedzot iespējas reģiona iedzīvotājiem saņemt augstākās kvalitātes un jaunākās paaudzes mugurkaulāja ārstniecības pakalpojumus tepat Kurzemē.

Ventspilī

Lai pieteiktos uz konsultāciju Ventspilī, aicinām zvanīt uz slimnīcas reģistratūru pa tālr. 63624665.

Kuldīgā

Lai pieteiktos uz konsultāciju Kuldīgā, aicinām zvanīt uz Kuldīgas Ambulatoro centru pa tālr. 62803788.

Rīgā

Dr. Osītis pacientus pieņem un konsultē arī Rīgā - Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, Vienības gatvē 45. Lai pieteiktos uz konsultāciju, aicinām zvanīt pa tālruni 80708866 (darbdienās no 8.00 līdz 17.00).

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram