Facebook pixel

Sanda Siliņa

uroloģe

Dr. Siliņa ir Eiropas Urologu asociācijas un Latvijas Urologu asociācijas biedre, paralēli konsultē pacientus arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikā. Stažējusies Minhenē Rechts der Isar universitātes slimnīcā, regulāri apmeklē dažādus profesionālās pilnveides kursus gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Dr. Sanda Siliņa sniedz konsultācijas pacientiem no 16 gadu vecuma, veic visa veida uroloģisko problēmu diagnostiku un nepieciešamības gadījumā arī izmeklējumus - uroloģisko endoskopiju (cistoskopiju) un pārbaudi ar ultraskaņu. Speciāliste konsultē gan sievietes, gan vīriešus urīna nesaturēšanas, dažādu urīnceļu infekciju slimību gadījumos, kā arī ja konstatētas nierakmeņu slimības, kā arī veic diagnostiku un ārstēšanu vīriešu prostatas, sēklinieku slimību, neauglības un erekcijas traucējumu gadījumos.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram