Facebook pixel
14.02.2022.

Kādēļ Sumļenniju ģimenē 14. februāris kļuvis par īpaši nozīmīgu datumu

 
Ventspils slimnīca

14. februāris ir visu mīlētāju diena – kāds to atzīmē, kāds ne, vēl kādam tas ir ikdienišķs datums kalendārā. Savukārt Sumļenniju ģimenē šis datums ir īpašs neatkarīgi no Valentīna dienas un reizē – mīlestības pilns.

14. februāri īpašu padarījis fakts, ka divas no Sumļenniju ģimenes meitiņām šo datumu izvēlējās par savu dzimšanas dienu. Keita šogad svin sesto, bet Samanta – pirmo dzimšanas dienu. Ja ar pirmo meitiņu tā šķitusi nejaušība, tad ar otro jau šķitis zīmīgi.  Kā atzīst meitiņu mamma Arta, - kopš meitiņu piedzimšanas 14. februāris vairs nav tikai Valentīna diena, - tiek svinēta meiteņu dzimšanas diena un sajūtas – vairāk pat kā mātes dienā! Un visam pāri tomēr – mīlestības svētki.

Jautāta, vai vienā datumā dzimušajām meitenēm arī pamanāmas kādas kopīgas rakstura iezīmes, mamma saka, ka to vēl grūti pateikt, bet vizuāli meitenes, lai gan dzimušas ar 5 gadu starpību, tomēr izskatoties ļoti līdzīgas. Kā dvīnītes! Trīs meitu māmiņa Arta norāda, ka arī vecākā meita mammai uz Dzemdību nodaļu likusi doties svētku dienā – par savu dzimšanas dienu izvēloties Jūras svētkus.

Kā vēl kādu zīmīgu un ļoti patīkamu sakritību Arta sauc tikšanos ar vecmāti Aiju Ziemeli. Viņas tikās gan 2016. gada 14. februārī, gan pērn – 14. februārī.

Visas 3 meitas man dzimušas Ventspilī, un citu iespēju es pat neapsvēru! Ar pirmo meitu pat speciāli braucu uz Ventspili no Rīgas. Par Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu un personālu – vecmātēm, ārstiem, sanitāriem, māsām – varu teikt tikai visatzinīgākos vārdus! Šeit visas vecmātes ir lieliskas, tāpēc nav pat vajadzības slēgt līgumu.

Trīs meitu mamma Arta

Iejūtība, profesionalitāte, mīlestība un māju sajūta – kāpēc gan uz Ventspils Dzemdību nodaļu nedoties svētkos?

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram