Facebook pixel

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Covid-19 analīžu pieņemšanas punkti Ventspilī jūlijā strādās pēc šāda grafika:

  1. Lielajā prospektā 26 - 1A – 4., 8., 11., 15., 18., 22., 25. un 29.jūlijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00;
  2. Talsu ielā 39 – 6., 13., 20. un 28.jūlijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00.

Abos testēšanas punktos iespējams veikt ne tikai PCR, bet arī ātros antigēna (Ag) testus. Analīžu nodošana iespējama tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Ātrie antigēna (Ag) testi:

PCR testi:

Pierakstīties uz testu iespējams:

1. E-pieraksta sistēmā piearsta.lv, sekojot šādiem soļiem: ­

VAI

2. Zvanot uz Ventspils slimnīcas reģistratūru pa tālruni 63624665 – darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00.

Uz testu jāierodas noteiktajā laikā. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), kā arī jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators.

Valsts apmaksāta Covid-19 testa veikšana tiek nodrošināta saskaņā ar aktuālo testēšanas algoritmu: https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes.

Kustamās mantas izsole (mājas lapā)

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, vienotais reģistrācijas Nr. 40003246194, juridiskā adrese: Inženieru iela 60, Ventspilī, paziņo, ka mutiskā izsolē ar augšupejošu soli tiek atsavinātas sekojošas kustamā manta:

Transportlīdzekļa modelis, markaCena (EUR) ar PVNNodrošinājums (EUR) ar PVN
2008.gada AUDI A41 700,00170,00

Izsolāmās mantas apskati iespējams veikt tās atrašanās vietā  - Inženieru ielā 60, Ventspilī, darba dienās, apskates laiku iepriekš saskaņojot ar saimnieciski tehniskā dienesta vadītāja Maija Ķeņģi (tālrunis – + 371 63620981; e-pasts: maija.kenge@ventspils.lv).

Ar izsoles noteikumiem iespējams iepazīties SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” mājas lapā www.ziemelkurzemesslimnica.lv

Izsoles dalībniekiem pieteikumi dalībai izsolē jāiesniedz no 2022.gada 6.jūlija līdz 2022.gada 19.jūlija plkst.12.00, sūtot pa pastu uz adresi Inženieru iela 60, Ventspils, LV-3601, vai nosūtot Pieteikumu elektroniski Izsoles komisijas kontaktpersonai - elektroniskā pasta adrese: gunita.rozefelde@ventspils.lv, ar norādi “Pieteikums dalībai kustamās mantas izsolē”.

Ja Pieteikums tiek sūtīts elektroniski, Pieteikumam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu.

Izsole notiks 2022.gada 20.jūlijā plkst.14.00, ZOOM platformā.

Nodrošinājums uzskatāms par iesniegtu, ja attiecīgā naudas summa ir ieskaitīta SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, reģistrācijas Nr. Nr.40003246194, norēķinu kontā Nr.LV46HABA0001402048260 (AS „Swedbank”; SWIFT kods HABALV22), norādot maksājuma mērķi: „Transportlīdzekļa izsoles nodrošinājums”, līdz 2022.gada 18.jūlija plkst. 23.59

Piedāvātā augstākā summa par nosolīto mantu, atrēķinot iemaksātā nodrošinājuma summu, jāsamaksā nedēļas laikā no izsoles dienas.

Pielikumā:

Kustamās mantas vērtējums

Izsoles noteikumi

Pieteikums dalībai izsolē (Word formāts/ PDF formāts)

Piesakies vizītei pie mūsu speciālistiem slimnīcas Talsu filiālē! Lai pieteiktos uz jūliju, zvani pa tālruni 632 59997.

Jau nojaukta līdzšinējā trīsstāvu Laboratorijas ēka, kas bija gan morāli, gan fiziski novecojusi, gan arī līdzšinējā uzņemšanas nodaļa un savienojošais gaitenis. Lielu demontāžas darba apjomu veidoja putuplasta siltinājuma kārtu noņemšana pārbūvējamajai slimnīcas ēkas daļai.

Būvdarbus plānots pabeigt 2023.g. pirmajā pusē.

Par projektu:

Uzņemšanas nodaļa tiks nodalīta no jebkuras citas pacientu un personāla plūsmas. Būtiskākās izmaiņas šajā projektā, ko novērtēs ikviens slimnīcas apmeklētājs, saistītas ar Uzņemšanas nodaļas paplašināšanu un pacientu plūsmu nodalīšanu. Pacienti, kuri Uzņemšanas nodaļā ierodas paši, tiks nodalīti no pacientiem, kurus slimnīcā nogādā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Telpas būs plašākas, tādējādi nodrošinot iespēju ievērot distanci. Gaitenis, pa kuru pārvietojas gan pacienti, gan personāls, būs nodalīts no Uzņemšanas nodaļas, turklāt tas būs lēzenāks, lai nodrošinātu ērtu pārvietošanos.

Līdzās projektēšanas stadijā esošajai Uzņemšanas nodaļai paredzētas arī Diagnostikas nodaļas telpas, līdz ar to - rentgenogrāfisko un datortomogrāfijas izmeklējumu telpas būs ērtāk pieejamas apmeklētājiem, kā arī atvieglos stacionārā esošo pacientu nogādāšanu uz izmeklējumiem, jo būvniecības iecerē paredzētas arī plašākas uzgaidāmās telpas.

Projekta ietvaros tiks būtiski pārplānota un pārbūvēta arī slimnīcas Laboratorija, izveidojot modernas atvērtā tipa laboratorijas darba telpas un apvienojot tās ar dežūrlaboratoriju un ambulatoro laboratoriju, tā nodrošinot, ka viss Laboratorijas darbs tiek organizēts vienuviet.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļā garās Jāņu brīvdienas aizvadītas salīdzinoši mierīgi. Bijis pa kādam neuzmanīgam atpūtniekam, kurš pārkarsis saulē, pēc palīdzības vērsušies arī pacienti ar vieglām traumām, ērču kodumiem u.tml., tomēr, salīdzinot ar ikdienu, būtisks pacientu plūsmas pieaugums netika novērots.

To pašu nevar teikt par slimnīcas Dzemdību nodaļu, kur aizvadītas visai rosīgas brīvdienas – no 23. līdz 26. jūnijam Ventspilī sagaidīti 8 mazulīši – 4 zēni un 4 meitenes. Jaundzimušie bijuši no Ventspils valstspilsētas un novada, kā arī no Stendes.

Attēlā – ģimene no Ventspils novada Tārgales pagasta, kas Ventspils slimnīcā sagaidīja savu sesto atvasīti – dēliņu Alekseju, kurš pasaulē nāca tieši Jāņu dienā – 24. jūnijā.

Priecāsimies, ja daloties atzīmēsi mūs Facebook - @ziemelkurzemesslimnica un Instagram - @dzimis_ventspili!

Fotogrāfs: Kristaps Anškens

19. jūnijā Bērnu pilsētiņā pulcējās gan Ventspilī, gan citviet dzimušie bērniņi un vecāki, lai tiktos mazuļu salidojumā “Esmu dzimis Ventspilī” un savas mīļmantiņas atrādītu Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ārstiem Pekausīša slimnīcā.

Speciālistus un vecākus pasākumā priecēja aktieris Andris Bērziņš ar savu 70 gadu dzimšanas dienas ieskaņas koncertu, izpildot R.Paula mūziku ar Ziedoņa, Petera un Raiņa dzeju.

Mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī”

Tradīciju kopā pulcēt Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļas speciālistus un Ventspilī dzimušos bērniņus slimnīca aizsāka 2009. gadā. Diemžēl pagājušajā gadā salidojumu nebija iespējams organizēt pandēmijas dēļ, tāpēc šogad jo īpaši visi bija noilgojušies pēc kopā būšanas – sevi parādīt un uz citiem paskatīties.

Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas speciālisti ik gadu mazuļu salidojumā ir goda viesu statusā. Paldies par rūpēm teica gan slimnīcas vadība, gan vecāki, kuriem atkalredzēšanās ar speciālistiem, kuri bijuši klāt bērniņa pirmajos dzīves mirkļos, ir aizkustinājuma un priecīgu atmiņu pilns notikums. Ik gadu Ventspils slimnīcā piedzimst ap 500 bērniņu, šogad - jau vairāk nekā 220!

Pirms pasākuma slimnīca aicināja iesūtīt Ventspilī dzimušo bērniņu fotogrāfijas, kam atsaucās turpat 400 dalībnieki. Iesūtītās fotogrāfijas pasākuma laikā priecēja apmeklētājus.

Ventspilī dzimušie bērniņi kopā ar vecākiem un speciālistiem labprāt izmantoja iespēju iemūžināt mirkli fotostūrītī.

Pekausīša slimnīca

Lai mazajiem ventspilniekiem un viesiem parādītu, kā strādā ārsti, mazuļu salidojuma laikā improvizēta Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca bija pārcēlusies uz Bērnu pilsētiņu, kur bērni varēja savas mīļmantiņas atrādīt īstiem ārstiem – rotaļlietas tika svērtas, mērītas, tām tika pārbaudīta redze, veikti rentgena izmeklējumi, bet pareizos vingrinājumus mācīja mini rehabilitācijas centra speciālisti.

Aktīvi rosījās arī dakteri klauni, kas iedrošināja un rotaļājās ar mazajiem viesiem, parādīja, kā pareizi mazgāt rociņas un aicināja iejusties ārsta lomā – uzlaikojot cepurītes un halātus.

Pekausīša slimnīca plkst. 15.00 pārcēlās arī uz Pārventas bērnu parku “Fantāzija”, kur tāpat kā Ventas kreisajā krastā – ārsti steidza palīgā mīļmantiņām, priecējot gan rotaļlietu īpašniekus, gan viņu vecākus!

Slimnīcas draugi – pensionāru biedrība “Liedags”

Pasākuma viesi bija arī Pensionāru biedrības “Liedags” adītāju - tamborētāju pulciņa „Kamolītis” rosīgās dalībnieces, kas jau septīto gadu ikkatram Ventspils slimnīcā dzimušajam mazulītim sarūpē sirsnīgu dāvanu – siltus zābaciņus, arī šoreiz – sarūpēti 300 pāri zābaciņu.

Piesakies speciālistu konsultācijai vai uz izmeklējumu Ventspils slimnīcā! Pieejami brīvi laiki jau šomēnes! Lai pieteiktos, zvani uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665.

Svētdien, 19. jūnijā, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Bērnu pilsētiņā darbosies Pekausīša slimnīca un Mazuļu salidojumā tiksies Ventspilī dzimušie bērniņi, viņu vecāki un Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas speciālisti. Bērniņi aicināti līdzi ņemt savu mīļmantiņu, lai speciālisti varētu to izmeklēt Pekausīša slimnīcā. Pasākumā tiks sveikti slimnīcas speciālisti un uzstāsies aktieris Andris Bērziņš!

Mazuļu salidojums

Pēc divu gadu pārtraukuma mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī” atgriežas, lai vecākiem un Ventspilī dzimušajiem bērniņiem būtu iespēja piedzīvot sirsnīgu atkalredzēšanos ar speciālistiem, kas ik dienu palīdz nākt pasaulē bērniņiem Ventspils slimnīcā.

Pirms pasākuma aicinājām iesūtīt Ventspilī dzimušo mazulīšu foto, no iesūtītajiem foto tiks izlozēti pieci, kas saņems pārsteiguma balvas.

Bērnu pilsētiņā darbosies “Esmu dzimis Ventspilī” fotostūrītis, kur skaistos mirkļus iemūžinās profesionāls fotogrāfs Kristaps Anškens. Fotogrāfijas būs pieejamas pēc pasākuma.

Speciālistiem, kuri nevarēs ierasties uz pasākumu, pasākuma apmeklētāji īpašā pastā varēs nosūtīt sveicienu.

Pekausīša slimnīca

Bērnu pilsētiņā uz pasākuma laiku tiks radīta improvizēta slimnīca, kur darbosies Ziemļekurzemes reģionālās slimnīcas speciālisti, pie kuriem uz apskati bērniņi varēs atvest savu rotaļlietu. Bērniņš mājās jau var pavērot, kas mīļmantiņai “sāp”, ko dakteriem vajadzētu pārbaudīt.

Būs profilaktiskās apskates kabinets, acu kabinets, rentgens un mini rehabilitācijas centrs, kā arī pareizas roku mazgāšanas apgūšana! Pie speciālistiem nokļūt un darboties palīdzēs lieliskie dakteri Klauni!

Ideju Ventspilī ierosināja ieviest Bērnu nodaļas vadītāja, pediatre Ieva Ozola. Pekausīša slimnīcas mērķis ir mazināt bailes no dakteriem un aicināt uz sadarbību reizēs, kad tas nepieciešams.

Pekausīša slimnīca plkst. 15.00 būs arī Pārventas bērnu parkā "Fantāzija".

Aktiera Andra Bērziņa koncerts

Kā paldies speciālistiem par rūpēm un kā paldies vecākiem par uzticību mūsu speciālistiem, Bērnu pilsētiņas apmeklētājus priecēs aktieris Andris Bērziņš ar savu 70 gadu dzimšanas dienas ieskaņas koncertu. Mākslinieks izpildīs R.Paula mūziku ar Ziedoņa, Petera un Raiņa dzeju, kas ietver sevī tautā iemīlētus un zelta mikrofonu ieguvušus hītus – “Es šonakt sēdēšu uz jumta”, “Svētvakars” un citi.

Tikšanās ar slimnīcas draugiem – pensionāru biedrību “Ventspils liedags”

Ik gadu Ventspils slimnīcā viesojas pensionāru biedrības “Ventspils liedags” adītāju-tamborētāju pulciņa „Kamolītis” dāmas, kas sarūpējušas no sirds darinātas zeķītes un zābaciņus pašiem mazākajiem – ikvienam pie mums dzimušajam bērniņam! Šogad tikšanās ar “Ventspils liedaga” meitenēm un svinīgā sūtījuma nodošana notiks mazuļu salidojuma laikā – Bērnu pilsētiņā.

Pasākumu organizē SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” un Ventspils kultūras centrs.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija saskaņā arī organizatoru privātuma politiku.

Piesakies speciālistu konsultācijai vai uz izmeklējumu slimnīcas Talsu filiālē! Pieejami brīvi laiki jūnijā. Lai pieteiktos, zvani pa tālruni 632 59997.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram