Facebook pixel

Lai arī siltais pavasara laiks vēl tikai priekšā, iedzīvotāji jau ziņo par pirmajām pamanītajām ērcēm pēc atpūtas dabā. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina vakcinēties pret ērču encefalītu.

Kāpēc vakcinēties?

Ērču encefalīts ir bīstama slimība, kas rada traucējumus centrālajā nervu sistēmā un prasa ilgu atveseļošanās periodu, neizslēdzot iespējamību, ka var tikt radīti neatgriezeniski centrālās nervu sistēmas bojājumi. Vakcinācija ir vienīgais veids, kā varam sevi pasargāt no iespējas inficēties ar ērču encefalītu.

Ko vēl varam darīt, lai sevi pasargātu?

Ērces ir sastopamas ne tikai mežos, bet arī pilsētā, parkos un piemājas dārzos. Ja no ērču encefalīta sevi iespējams pasargāt vakcinējoties, tad vienīgais veids, kā sevi pasargāt no saslimšanas ar Laima slimību, ir izvairīties no ērces piesūkšanās. Dodoties dabā, jāizvēlas piemērots apģērbs, lai ērcei apgrūtinātu piekļūšanu ķermenim. Papildus aizsardzībai iespējams izmantot arī pretinsektu līdzekļus, savukārt pēc atpūtas dabā noteikti nepieciešams rūpīgi apskatīt visu ķermeni un ieiet dušā. Lielāka ērču izplatība ir mežos un to tuvumā, tāpēc atgriežoties no meža, nekavējoties jānomaina arī apģērbu.

Vakcinācijas kārtība:

Uz vakcināciju obligāti iepriekš jāpiesakās.

Vakcinācijas izmaksas: 

Ko ņemt līdzi uz vakcināciju? 

Vakcinēties pret ērču encefalītu Ventspils slimnīcā iespējams procedūru kabinetā, kas atrodas 1. stāvā līdzās reģistratūrai, ieeja no Vasarnīcu ielas. Lai pieteiktos vakcinācijai zvanīt pa tālruni 636 24665.

*Īstenojot programmu “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” – pašvaldība Ventspils pilsētā deklarētajiem bērniem vecumā līdz 3 gadiem (ieskaitot) vakcināciju pret ērču encefalītu nodrošina bez maksas. Lai šo iespēju izmantotu - jāuzrāda potēšanas pase, ģimenes ārsta nosūtījums (ne vecāks par 7 dienām), kā arī izziņa par bērna un viena no viņa vecākiem vai aizbildņa deklarēto dzīvesvietu Ventspils pilsētā.

 **Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbojas ar visām lielākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā. Līdz ar to, ja apdrošināšanas kompānijai ir līgumattiecības ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu, tad, uzrādot polisi, veselības aprūpes pakalpojuma maksa tiek segta apdrošināšanas kompānijas noteiktajā apjomā un kārtībā. Par kārtību pakalpojumu maksas segšanai, aicinām sazināties ar Jūsu apdrošināšanas kompāniju.

Ventspils slimnīcā pie Traumatoloģijas nodaļas speciālistiem iespējams pieteikties konsultācijai paātrinātā kārtībā un nepieciešamības gadījumā -  valsts apmaksātai karpālā kanāla un citu plaukstu slimību operācijām.

Traumatoloģijas nodaļas ārsti aicina pacientus laikus pieteikties konsultācijai gadījumos, ja pacientam ir novērota tirpšana, jušanas un kustību traucējumi plaukstas pirkstos, piemēram, “klikšķi”. Ārsti norāda, ka ar iepriekš minētajiem simptomiem uz konsultāciju nepieciešams doties nekavējoties, jo nereti šādos gadījumos tiek konstatēts nopietns nervu nospiedums, kas prasa ķirurģisku ārstēšanu.

Karpālā kanāla un citas plaukstu operācijas tiek veiktas slimnīcas dienas stacionārā, vietējā jeb lokālā anestēzijā, lai tajā pašā dienā pacientam būtu iespēja pēc operācijas doties mājās.

Lai ātrāk nokļūtu uz konsultāciju, zvanot uz reģistratūru pa tālruni 636 24665, jānorāda, ka nepieciešama konsultācija pirms plaukstas operācijas.

Ja pacientam ir iepriekš veikti ultrasonogrāfijas vai elektromiogrāfijas izmeklējumi plaukstai, tos nepieciešams ņemt līdzi uz konsultāciju.

Ja citu izmeklējumu nav, ārsts izvērtēs situāciju un noteiks nepieciešamos izmeklējumus diagnozes konstatēšanai uz vietas, konsultācijas laikā. Pēc konsultācijas pie traumatologa tiek noteikta operācijas diena. Gaidīšanas laiks uz plaukstas operāciju ir vidēji trīs-četras nedēļas.


Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā traumatologa - ortopēda ambulatorās konsultācijas pirms karpālā kanāla un plaukstu operācijas ir pieejamas pie nodaļas vadītāja Dr. Igora Kolosova un pie Dr. Valta Boginska.

Vairāk informācijas saņemsiet, zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai ierodoties klātienē.

Maksa par traumatologa – ortopēda konsultāciju ir 35 EUR. Operācijas gadījumā pacientam jāsedz valsts noteiktā pacienta iemaksa 7 EUR apmērā par ārstēšanos dienas stacionārā (par katru dienu) arī pacienta līdzmaksājums par operāciju – 4 EUR apmērā.

Otrdien, 4.aprīlī plkst. 15.00 topošie vecāki aicināti uz bezmaksas tiešsaistes tikšanos ZOOM platformā ar SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” vecāko vecmāti Baibu Mincenbergu, lai uzzinātu un saņemtu atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem.

Topošajiem vecākiem, īpaši ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi.

Vecmāte ir speciālists, kurš topošajiem vecākiem palīdz ne tikai profesionāli, bet arī ar sirdi, ir līdzās gan pirms dzemdībām, gan sagaidot mazulīti, gan arī palīdzot jaunajiem vecākiem pielāgoties bērniņa ienākšanai ģimenē.

PIETEIKTIES LEKCIJAI IESPĒJAMS ŠEIT:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Sertificēta vecmāte Baiba Mincenberga Zoom sarunas laikā pastāstīs par šādām tēmām:

Topošajiem vecākiem tiks piedāvāts arī video ieskats Dzemdību nodaļā, lai radītu drošības sajūtu un sniegtu pēc iespējas skaidrāku priekšstatu – kā izskatās vieta, kur stārķis iegriežas teju ik dienu!

Tikšanās tiek organizēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Talsu novadā” ietvaros.

Samazinoties saslimstības rādītājiem, kā arī rūpējoties par pacientu un viņu tuvinieku labsajūtu, no pirmdienas, 20.marta, slimnīcā Ventspilī un tās filiālē Talsos konkrētos laikos atļauti pacientu apmeklējumi.

Pacientus slimnīcā var apmeklēt katru darba dienu noteiktā laikā – no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00. Apmeklēt tuvinieku iespējams vienai personai, apmeklēšanas laiks - līdz 15 minūtēm. Visa apmeklējuma laikā nepieciešams lietot medicīnisko sejas masku un bahilas.

Gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ nav iespējams ierasties iepriekšminētajā apmeklējuma laikā un nepieciešams apmeklējums ārpus tā – vizīti iepriekš nepieciešams saskaņot ar ārstējošo vai dežūrārstu, zvanot uz nodaļu, kurā ievietots pacients.

Infekciozo - Covid-19 un gripas pozitīvu - pacientu apmeklēšana ir iespējama tikai īpaši kritiskos gadījumos vienam tuviniekam, kad pacienta vispārējais stāvoklis ir galēji smags. Šāds apmeklēšanas gadījums iepriekš jāsaskaņo ar attiecīgās nodaļas, kurā atrodas pacients, vadītāju.

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot apmeklēšanas kārtības noteikumus, kā arī izvairīties no apmeklējuma, ja ir konstatēti saslimšanas simptomi vai akūtas augšējo elpceļu infekcijas pazīmes.

Atgādinām, ka pacientiem iespējams nodot sūtījumus, atstājot tos slimnīcas apsargam Ventspilī vai nodaļas, kurā atrodas pacients, personālam Talsu filiālē. Par sūtījumu tiek informēts attiecīgās nodaļas personāls, kas nodrošina sūtījuma nogādāšanu adresātam.

Ventspils slimnīcā piegādāts šobrīd Latvijā modernākais pulmonoloģijas funkcionālās diagnostikas iekārtu komplekss, ar kura palīdzību būs iespējams veikt savlaicīgu un profesionālu pilna apjoma diagnostiku pacientiem ar elpošanas orgānu sistēmas problēmām. Šobrīd notiek personāla apmācība, un plānots, ka izmeklējumi tiks uzsākti un uz tiem būs iespējams pierakstīties jau aprīlī, par ko tiks ziņots atsevišķi.

Plaušu slimību diagnostiku un ārstēšanu Ventspilī aktīvi attīsta pulmonologs Dr. Gusts Ancāns, kuram jau 31. martā beigsies rezidentūras studijas, līdz ar to būs iespējams arī pilnvērtīgi uzsākt darbu, strādājot ar plaušu slimību pacientiem.

Ja ir aizdomas par dažādām plaušu slimībām, tad pacientu uz plaušu funkcionālās diagnostikas izmeklējumiem var nosūtīt gan ģimenes ārsts, gan pulmonologs. Ventspils slimnīcā tiks nodrošināti gan valsts apmaksāti, gan maksas plaušu izmeklējumi.
Ventspils slimnīcā piegādātais jaunākās paaudzes plaušu funkcionālās diagnostikas iekārtu komplekss ļauj veikt tādus izmeklējumus kā spirometrija ar bronhodilatācijas testu, visa ķermeņa pletizmogrāfija, gāzu difūzijas noteikšana, respiratoro muskuļu spēka noteikšana, bronhoprovokācijas tests. Izmeklējumus iespējams veikt gan pieaugušajiem, gan bērniem no 5 gadu vecuma (tiklīdz bērns ir spējīgs sadarboties ar medicīnas personālu).

Dr. Ancāns norāda, ka biežākās saslimšanas, ko iespējams diagnosticēt ar šo iekārtu kompleksu, ir tā saucamās obstruktīvās plaušu slimības – HOPS un bronhiālā astma, taču šiem izmeklējumiem ir būtiska loma arī citu plaušu slimību gadījumā. Līdz ar iekārtas iegādi Ventspils ir vienīgā pilsēta Latvijā ārpus Rīgas, kur jau tuvākajā laikā būs iespējams veikt pilna spektra plaušu funkcionālo diagnostiku, tai skaitā visa ķermeņa pletizmogrāfiju un gāzu difūzijas noteikšanu, lai iegūtu maksimāli precīzu un tālākā ārstēšanā ļoti noderīgu diagnostisko informāciju. Drīzumā plānots Ventspils slimnīcā uzsākt arī plaušu endoskopisku izmeklēšanu – videobronhoskopiju.

Gan slimnīcas, gan arī mans personiskais mērķis ir reģiona iedzīvotājiem nodrošināt līdzvērtīgu plaušu slimību diagnostiku un ārstēšanu, kā tas ir galvaspilsētā, un esmu pārliecināts, ka līdz ar darba uzsākšanu, izmeklējumu veikšanā izmantojot jauno iekārtu kompleksu, tas arī tiks nodrošināts!

Dr. Gusta Ancāns

Dr. Ancāns, norāda, ka ļoti novērtē slimnīcas vadības atsaucību, nodrošinot mūsdienīgas iespējas jaunajiem speciālistiem.

Dr. Ancāns atzīst, ka pneimonoloģijas specialitāte ir ļoti plaša, tostarp ar daudzveidīgām iespējām pacientiem palīdzēt, veicot savlaicīgu diagnostiku. Jaunais ārsts norāda, ka ikdienas darbā saskaras ar ļoti dažādu plaušu slimību pacientiem - smēķēšanas izraisītām plaušu slimībām, bronhiālo astmu, onkoloģiju (plaušu vēzi), dažāda veida pneimonijām, kā arī citām plaušu slimībām. Līdzīgi kā citi jaunie speciālisti, kuru profesija saistīta ar elpceļu saslimšanām, arī Dr. Ancāns pieņēma izaicinājumu uz laiku pārtraukt rezidentūru, lai operatīvi iesaistītos Covid-19 pacientu ārstēšanā, sākotnēji strādājot Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā, bet vēlāk Ventspils slimnīcā, tostarp vadot vienu no Covid-19 nodaļām. Bet šobrīd jaunais speciālists ir gatavs uzsākt aktīvu darbu plaša spektra plaušu slimību diagnostikā un ārstēšanā Ventspils slimnīcā.

Iekārtas kopējās izmaksas ir 73 320 eiro, no kuriem 79.12% – ERAF, bet 8.38 % – valsts budžeta līdzekļi. Iekārtu piegādi un uzstādīšanu veica SIA “Arbor Medical Korporācija”.12. martā Ventspils slimnīcā dubultsvētki – sagaidīts šī gada 100. mazulītis – meitenīte Melānija un otrie dvīnīši – brālīši Adrians Tomass un Deniss Daniels.
Melānija piedzima 50 cm gara un svēra 3256 g. Mazo māsiņu mājās Kandavā jau nepacietīgi gaida divi brālīši un divas māsiņas. Melānijai pasaulē palīdzēja nākt vecmāte Aija Ziemele.

Māmiņu un mazulīti sveica slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis. Māmiņa saņēma gan personalizēto mīļlietiņu kārbiņu ar pensionāru biedrības rokdarbnieču darinātajām zeķītēm, gan Latvijā ražotu mīļlupatiņu saldākiem sapnīšiem un pirmo lacīti jeb mazulīša priekšautiņu.

Māmiņa Inese ar smaidu stāstīja par patīkamo pieredzi Ventspils Dzemdību nodaļā. Par lēmumu nav bijis nekādu šaubu: “Viennozīmīgi Ventspils,” pārliecinoši saka daudzbērnu māmiņa.

Visīpašākais šeit ir personāla attieksme – ne tikai vecmāte un uzraugošais ārsts, bet viss personāls, kas ik pa laikam ienāk, pajautā, vai nav kas nepieciešams. Tu te tiešām jūties gaidīts! Un, protams, vislielākais paldies vecmātei Aijai Ziemelei, kas ir cilvēks savā vietā! Viņa ir fantastiska!

Melānijas māmiņa

Tāpat kā citas ģimenes, kas Ventspilī sagaida savu trešo un katru nākamo bērniņu – arī Melānija ar māmiņu pēcdzemdību laiku pavada paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Par Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu
Ventspils Dzemdību nodaļā iespējamas gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības kvalificētu ārstu un pieredzējušu, gādīgu vecmāšu aprūpē, mājīgā vidē ar mūsdienīgu aprīkojumu. 2022. gada sākumā paplašinātas Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli. Māmiņu atbalstīt tagad ir ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

Ventspils Dzemdību nodaļa lepojas ar modernām, labiekārtotām palātām ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātām ar divguļamām gultām un citām ērtībām.
Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti! Par iemīļotu tradīciju kļuvis arī salidojums "Esmu dzimis Ventspilī", kur atkalredzēšanās prieku piedzīvo vecāki, speciālisti un, protams, paši Ventspilī dzimušie mazulīši.

Šogad ieviesta jauna tradīcija - sveicot katru Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā dzimušo bērniņu, lai saglabātu patīkamās atmiņas par bērniņa nākšanu pasaulē, māmiņai tiek pasniegta mazulīša pirmo mīļlietiņu kārbiņa - Esi mīļi gaidīts Ventspilī! Kastītē ievietota kartīte ar mazulīša vārdu, dzimšanas datiem, svaru, garumu un vecmātes vārdu, kā arī īpaši sirsnīga dāvaniņa - pensionāru biedrības “Ventspils liedags” čaklo rokdarbnieču darināti zābaciņi, tā simboliski nododot sirssiltumu no paaudzes paaudzē.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu.
 

Trešdien, 8.marta izskaņā, Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts pirmie šī gada dvīnīši – brālīši Rinalds un Niklāvs, kuriem pasaulē palīdzēja nākt Dr. Sergejs Gurjanovs un vecmāte Aija Ziemele.

Dvīnīšu vecākiem no Ventspils novada Ances, šie ir pirmie bērniņi ģimenē. Izvēle par tikšanos ar saviem dēliņiem bijusi neapšaubāma – tuvāk savai dzīvesvietai, līdz ar to arī drošāk! Rinalda un Niklāva mamma un tētis augsti novērtē Dr. Gurjanova profesionalitāti un vecmātes Aijas sniegto atbalstu.

Jaunie vecāki atzīst, ka brālīšu nākšana pasaulē ir visskaistākais notikums un vislielākais kompliments māmiņai tik zīmīgā datumā - Starptautiskajā sieviešu dienā!

Vēlam stipru veselību jaunajai ģimenei!

Par Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu

Ventspils Dzemdību nodaļā iespējamas gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības kvalificētu ārstu un pieredzējušu, gādīgu vecmāšu aprūpē, mājīgā vidē ar mūsdienīgu aprīkojumu. 2022. gada sākumā paplašinātas Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli. Māmiņu atbalstīt tagad ir ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

Ventspils Dzemdību nodaļa lepojas ar modernām, labiekārtotām palātām ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātām ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Ģimenēm, kurās aug vismaz divi bērniņi, nākamo bērniņu slimnīca piedāvā sagaidīt paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti! Par iemīļotu tradīciju kļuvis arī salidojums "Esmu dzimis Ventspilī", kur atkalredzēšanās prieku piedzīvo vecāki, speciālisti un, protams, paši Ventspilī dzimušie mazulīši.

Šogad ieviesta jauna tradīcija - sveicot katru Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā dzimušo bērniņu, lai saglabātu patīkamās atmiņas par bērniņa nākšanu pasaulē, māmiņai tiek pasniegta mazulīša pirmo mīļlietiņu kārbiņa - Esi mīļi gaidīts Ventspilī! Kastītē ievietota kartīte ar mazulīša vārdu, dzimšanas datiem, svaru, garumu un vecmātes vārdu, kā arī īpaši sirsnīga dāvaniņa - pensionāru biedrības “Ventspils liedags” čaklo rokdarbnieču darināti zābaciņi, tā simboliski nododot sirssiltumu no paaudzes paaudzē.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu.

Kurzemes Acu centrs aicina skolēnus vecumā no 7 līdz 18 gadiem saņemt bezmaksas redzes skrīningu un vienlaikus piedalīties pētījumā par tuvredzības attīstību un tās saistību ar skolas vecuma bērnu ķermeņa biometriskajiem jeb auguma parametriem.

Pētījumu maģistra darba ietvaros veic Latvijas Universitātes fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes studente Anda Veita sadarbībā ar Kurzemes Acu centra vadītāju Dr. Ozolu.

Lai izpētītu skolas vecuma miopijas jeb tuvredzības attīstību un tās saistību ar skolas vecuma bērnu ķermeņa biometriskajiem jeb auguma parametriem, dalībniekiem tiks:

Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 25470013 vai rakstot uz epastu anda.veita@gmail.com.

Pētījums ir saskaņots ar Latvijas Universitātes Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūta Zinātniskās izpētes ētikas komisiju.

Pētījuma datu ievākšanai tiks izmantotas neinvazīvas metodes, kas nolasa mērījumus automātiski, un mērlente. Norises laiks no 2023. gada februāra līdz aprīlim Kurzemes Acu centrā, Ventspilī, Inženieru iela 60.

5.aprīlī visā Latvijā norisināsies izglītības biedrības Junior Achievement Latvia organizētā karjeras izglītības programma “Ēnu diena”. Arī Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina 9.-12. klašu skolēnus pieteikties programmai, lai iepazītu Ventspils slimnīcas vai Talsu filiāles ikdienu un iepazītos ar dažādu jomu speciālistiem.

Kā pieteikties:

 1. Reģistrējies portālā www.enudiena.lv;
 2. Sadaļā ’’Vakances’’ meklē uzņēmumu – Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca;
 3. Izvēlies vakanci un vietu (Ventspils vai Talsi), kur vēlies ēnot;
 4. Nosūti pieteikumu un sagaidi apstiprinājumu.
 5. Saņem informāciju par tikšanās vietu un laiku Ēnu dienā!

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca šogad jauniešiem piedāvā kļūt par “ēnām” šādiem profesiju pārstāvjiem:

 1. Ventspils slimnīcā:
  • Valdes priekšsēdētājs (2 ēnas)
  • Galvenais ārsts (2 ēnas)
  • Oftalmologs (2 ēnas)
  • Ķirurgs (2 ēnas)
  • Traumatologs, ortopēds (2 ēnas)
  • Vecmāte (2 ēnas)
  • Anesteziologs, reanimatologs (2 ēnas)
  • Ārsta palīgs Uzņemšanas nodaļā (2 ēnas)
  • Pacientu apkalpošanas centra vadītāja (2 ēnas)
  • Fizioterapeits (4 ēnas)
  • Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (2 ēnas)
  • Fizikālās terapijas māsa (2 ēnas)
  • Ergoterapeits (2 ēnas)
  • Uztura speciālists (2 ēnas)
  • Masieris (2 ēnas)
 2. Talsu filiālē:
  • Oftalmologs (2 ēnas)
  • Anesteziologs-reanimatologs (2 ēnas)
  • Traumatologs, ortopēds (2 ēnas)
  • Ķirurgs (2 ēnas)
  • Radiologs-diagnosts (2 ēnas)
  • Radiologa asistents (2 ēnas)
  • Fizioterapeits (2 ēnas)
  • Podologs (2 ēnas)
  • Hemodialīzes un nieru transplantācijas māsa (2 ēnas)
  • Laborants (2 ēnas)
  • Otolaringologs (2 ēnas)
  • Medicīnas māsa (2 ēnas)

Ēnu dienas mērķis:
Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū

Pieteikšanās vakancēm norisinās līdz 31.martam. Plašāka informācija pieejama www.enudiena.lv.

Mūsu kolektīva vīrieši ir skaistuma un sievišķīgas gudrības ieskauti! Sveicam un lutinām savu 631 sievieti šodien un ikdienā!

Neliela daļa no mūsu burvīgajām Ventspils un Talsu kolēģēm!

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram