Facebook pixel
17.11.2023.

Aicina ģimenes ārstus uz tikšanos ar slimnīcas speciālistiem

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Trešdien, 22. novembrī, plkst. 15.30 Ventspils slimnīcas speciālisti aicina ģimenes ārstus uz informatīvu tikšanos Kurzemes Rehabilitācijas centrā. Tikšanās ietvaros speciālisti pastāstīs par Ventspils slimnīcas piedāvātajiem pakalpojumiem un iespējām.

Tikšanos atklās un par Ventspils slimnīcas iespējām informēs galvenais ārsts un valdes loceklis Dr. Edijs Ilziņš. Ar prezentācijām par savas pārstāvētās specialitātes aktualitātēm tikšanos turpinās pneimonologs Dr. Gusts Ancāns, urologs Dr. Sandis Laizāns, ginekologs un Ginekoloģijas un dzemdību bloka vadītājs Dr. Sergejs Tarasovs, Kurzemes Rehabilitācijas centra vadītāja, fizikālās un rehabilitācijas ārste Dr. Ulla Bambīte, kā arī laboratorijas ārste Evija Skrode. Pēc prezentācijām ģimenes ārsti varēs uzdot sev interesējošus jautājumus.

Ģimenes ārstus, lai pieteiktu savu dalību, aicinām rakstīt e-pastu uz adrija.edele@ventspils.lv, norādot vārdu un uzvārdu, vai arī zvanīt pa tālruni 636 20982.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram