Facebook pixel
02.08.2022.

Aicinām topošos vecākus apmeklēt lekcijas Ventspils slimnīcā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, vecākiem bieži rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Izglītojošas un praktiskas nodarbības pie mūsu speciālistiem sniegs iespēju labāk sagatavoties bērniņa nākšanai pasaulē.

LEKCIJU GRAFIKS AUGUSTĀ

Trešdiena, 10. augusts, plkst. 17.00 - „Pozas un elpošana dzemdībās” - lekciju vada vecmāte Aija Ziemele

Lekcijā māmiņām tiek parādītas elpošanas tehnikas, kam ir liela nozīme dzemdību procesā, īpaši - dzemdību beigu fāzē. Tāpat lekcijā demonstrēs, kādas pozas iespējams pielietot dzemdību laikā, lai atvieglotu kontrakcijas un justos ērti.

Trešdiena, 17. augusts, plkst. 17.00 - „Krūts barošana” - lekciju vada vecmāte Krista Kristiāna Zēberga

Lekcijā vecmāte Krista pastāstīts par krūts zīdīšanas tehnikām, mātes piena veidošanos un psiholoģiskajiem aspektiem, lai zīdīšana noritētu veiksmīgi.

Trešdiena, 24. augusts, plkst. 17.00 - „Handlings” - prasmīga zīdaiņa aprūpe ikdienā -  lekciju vada sertificēta fizioterapeite Arnita Birziņa.

Fizioterapeite Arnita pastāstīs, kā pareizi bērniņu turēt rokās, kā viņu ģērbt, kā mainīt pamperi, lai mazulis tiktu pārvietots pareizi un lai izvairītos no paaugstināta tonusa. Šī lekcija būs īpaši noderīga kā mammām, tā tētiem.

Lai apmeklētu lekciju, nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot uz Ventspils Dzemdību nodaļu pa tālruni 636 24404. Maksa par lekciju vienai personai ir 8,00 EUR. Ierodoties uz lekciju pārī (ar dzīvesbiedru/vīru) maksa par lekciju ir 11,00 EUR.

Ierašanās uz lekciju Ventspils slimnīcā  - no Inženieru ielas puses, izmantojot B ieeju. Apmaksa veicama B ieejas reģistratūrā. Lekcijas laikā nepieciešams lietot sejas aizsargmasku un bahilas. Aicinām uzkavēties uzgaidāmajā telpā, kur īsi pirms lekcijas sākuma jūs sagaidīs Dzemdību nodaļas personāls un pavadīs uz lekciju.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram