27.12.2022.

Aicinām uz tiešsaistes lekciju topošajiem vecākiem ar vecmāti Baibu Mincenbergu

Topošajiem vecākiem, īpaši ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi.

Vecmāte ir speciālists, kurš topošajiem vecākiem palīdz ne tikai profesionāli, bet arī ar sirdi, ir līdzās gan pirms dzemdībām, gan sagaidot mazulīti, gan arī palīdzot jaunajiem vecākiem pielāgoties bērniņa ienākšanai ģimenē.

Lekcija norisināsies 5.janvārī plkst. 15.00 ZOOM platformā.

PIETEIKTIES LEKCIJAI IESPĒJAMS ŠEIT:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Ventpils slimnīcas Dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Baiba Mincenberga sarunas laikā pastāstīs par šādām tēmām
- Kad ir laiks doties uz dzemdību nodaļu?
- Ko ņemt līdzi, dodoties uz dzemdībām?
- Dzemdību sāpju remdēšanas paņēmieni, dzemdību norise.
- Ar ko atšķiras fizioloģiskas dzemdības no ķeizargrieziena.
- Partnera loma dzemdībās.
- Drošs mājupceļš - piemērota, droša vide mazulim.
- Pēcdzemdību periods, nedēļnieces psihoemocionālais stāvoklis.

Topošajiem vecākiem tiks piedāvāts arī video ieskats Dzemdību nodaļā, lai radītu drošības sajūtu un sniegtu pēc iespējas skaidrāku priekšstatu – kā izskatās vieta, kur stārķis iegriežas teju ik dienu!

Tikšanās tiek organizēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Talsu novadā” ietvaros.