Facebook pixel
29.03.2024.

Aprīļa trešdienās - klātienes lekcijas topošajiem vecākiem

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Ik trešdienu topošie vecāki tiek gaidīti uz klātienes lekcijām Ventspils slimnīcā. Izglītojošas un praktiskas nodarbības pie mūsu speciālistiem sniegs iespēju labāk sagatavoties bērniņa nākšanai pasaulē.

Lekciju grafiks APRĪLĪ

3. aprīlis, plkst. 17.00 – „Dzemdības, pēcdzemdību periods” – lekciju vada vecākā vecmāte Baiba Mincenberga

Vecmāte Baiba dalīsies praktiskos padomos, kas palīdzēs izprast un sagatavoties dzemdībām un pēcdzemdību periodam – kad ir piemērotākais laiks doties uz dzemdību nodaļu, kā norit dzemdības, ko ņemt līdzi, dodoties uz dzemdībām. Tāpat vecmāte iepazīstinās topošās māmiņas ar dzemdību sāpju remdēšanas paņēmieniem, kā arī pastāstīs par pēcdzemdību periodu un drošu mājupceļu.

Baiba Mincenberga
Baiba Mincenberga
Vecākā vecmāte

10. aprīlis, plkst. 17.00 – „Pozas un elpošana dzemdībās” – lekciju vada vecmāte Aija Ziemele

Lekcijā māmiņām tiks parādītas elpošanas tehnikas, kam ir liela nozīme dzemdību procesā, īpaši – dzemdību beigu fāzē. Tāpat lekcijā demonstrēs, kādas pozas iespējams pielietot dzemdību laikā, lai atvieglotu kontrakcijas un justos ērti.

Aija Ziemele
Aija Ziemele
vecmāte

17. aprīlis, plkst. 17.00 – „Handlings - prasmīga zīdaiņa aprūpe ikdienā” – lekciju vada sertificēta fizioterapeite Arnita Birziņa.

Kā bērniņu pareizi turēt un pārvietot? Kā pareizi nomainīt autiņbiksītes? Kā pareizi mazuli apģērbt un noģērbt? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes palīdzēs rast fizioterapeite Arnita. Šī lekcija būs noderīga kā mammām, tā tētiem.

Arnita Birziņa
Arnita Birziņa
Fizioterapeite

24. aprīlis, plkst. 17.00 – „Krūts barošana” – lekciju vada vecmāte Krista Kristiāna Zēberga

Lai zīdīšana noritētu veiksmīgi, lekcijā vecmāte Krista pastāstīs par zīdīšanas tehnikām, mātes piena veidošanos un psiholoģiskajiem aspektiem.

Krista Kristiāna Zēberga
Krista Kristiāna Zēberga
vecmāte

Lai apmeklētu lekciju, nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot uz Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu pa tālruni 636 24404. Maksa par lekciju vienai personai ir 8,00 EUR. Ierodoties uz lekciju pārī (ar dzīvesbiedru/vīru) maksa par lekciju ir 11,00 EUR.

Dzemdību nodaļa
Ventspils slimnīca
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60
+371 63624404 (Tālrunis)
Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram