Facebook pixel
24.03.2024.

Ar D.H. Grindeļa balvu godināta Talsu filiāles medicīniskā darba vadītāja prof. Angelika Krūmiņa

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Talsu filiāle

Latvijas Ārstu biedrības rīkotajā ceremonijā “Gada balva medicīnā” par izciliem sasniegumiem Latvijas medicīnā un ieguldījumu sabiedrības veselībā ar D.H. Grindeļa balvu godināta mūsu slimnīcas Talsu filiāles medicīniskā darba vadītāja prof. Angelika Krūmiņa.

Angelika Krūmiņa ir Rīgas Stradiņa universitātes profesore, medicīnas zinātņu doktore un praktizējoša ārste ar specializāciju infekciju un aknu slimībās.

Latvijas Ārstu biedrības video.

Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne norāda, ka prof. Krūmiņa ir tā, kura ikdienā gādā par visu Talsu filiāles medicīnisko procesu, kā arī piesaista un apmāca jaunos speciālistus. Ikdienā kolēģi augsti novērtē profesores Krūmiņas atsaucību, ieinteresētību un atbalstu. Arī darbā ar pacientiem profesorei raksturīga augsta atbildības sajūta un patiesas rūpes. “Mēs lepojamies ar profesori Krūmiņu un uzskatām, ka šādu apbalvojumu viņa ir godam nopelnījusi,” piebilst Talsu filiāles vadītāja.

Prof. Krūmiņa saka, ka ikdienā daudz strādā, nedomājot par iespējamiem apbalvojumiem. Vienlaikus profesore atzīst, ka sniedz atbalstu gan pacientiem, gan kolēģiem, kad vien iespējams. Viņas ikdienas darbā mijas praktiskā darbība un zinātne, kas liek pārzināt jaunās tehnoloģijas, zinātniskās pieejas un to pielietojumu. Šis kopums arī nodrošina iespēju attīstīt un pilnveidot medicīnisko darbu un veselības aprūpes sistēmu kopumā.

Paldies prof. Angelikai Krūmiņai par ieguldīto darbu un dalīšanos ar savām zināšanām arī mūsu slimnīcā!

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram