Facebook pixel
26.03.2024.

Bērniem un jauniešiem piedāvās fiziskās sagatavotības nodarbības Kurzemes Rehabilitācijas centrā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Jau aprīlī Kurzemes Rehabilitācijas centrā plānots uzsākt Fiziskās sagatavotības grupu nodarbības bērniem un jauniešiem vecumā no 1,5 līdz 18 gadiem. Lai apzinātu pieprasījumu un izveidotu dažādas vecuma grupas un to grafikus, vecākus aicina pieteikties, aizpildot anketu, kas redzama zemāk.

Nodarbību galvenie mērķi ir attīstīt fiziskās īpašības (spēku, ātrumu, izturību, veiklību, lokanību, koordināciju), uzlabot motorās prasmes (iet, skriet, lēkt, mest, tvert, rāpties u.c.), kā arī radīt interesi par fiziskajām aktivitātēm un to nepieciešamību ikdienā.

Darbam Kurzemes Rehabilitācijas centrā piesaistīti divi sertificēti fitnesa treneri – Sintija Tīruma un Miks Laksbergs. Gan Sintija, gan Miks ir sertificēti fitnesa treneri, kā arī ieguvuši maģistra grādu Sporta zinātnē - kvalifikācijā sporta skolotājs. Sintija vadīs nodarbības bērniem no 1,5 līdz 13 gadiem, savukārt Miks - jauniešiem no 14 līdz 18 gadiem.

Maksa par dalību bērnu un jauniešu nodarbībā – 8 eiro, abonements 10 nodarbībām – 60 eiro (6,00 eiro par nodarbību).

Pieteikties:

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram