Facebook pixel
09.05.2023.

Bezmaksas lekcija ar slimnīcas klīniskās un veselības psiholoģi Marinu Sokolu-Nazarenko: Depresija - kā to atpazīt un kā ar to rīkoties?

 
Ventspils slimnīca

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina uz tiešsaistes lekcijām un diskusijām par stresa mazināšanas, izdegšanas un garīgās veselības profilaktiskajiem pasākumiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

Lekciju vadīs Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sertificēta klīniskā un veselības psiholoģe Marina Sokola-Nazarenko, Mg.psych. (Kognitīvi biheiviorālās terapijas speciālists apmācībā).

PIETEIKUMS PIRMDIENAS LEKCIJAI 15.05.2023., plkst. 16.00 - 18.00 ''Depresija - kā to atpazīt un kā ar to rīkoties? Kā atbalstīt krīzē un depresijā nonākušu cilvēku?''

*Obligāti aizpildāmie lauki

Lekcija tiešsaistē ZOOM platformā notiks:

Pirmdien, 15.05.2023., plkst. 16.00 – 18.00:

  • Depresija: kā atpazīt un rīkoties (1 h)
  • Kā atbalstīt krīzē vai depresijā nonākušu cilvēku (1 h)

Jautājumu gadījumā aicinām vērsties pie Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas projektu vadītājas Ilzes, rakstot uz e-pasta adresi Ilze.Zeberga@ventspils.lv.

Pasākums tiek finansēts Eiropas Savienības fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram