Facebook pixel
20.04.2023.

Bezmaksas lekcija vecākiem ar slimnīcas klīniskās un veselības psiholoģi Marinu Sokolu-Nazarenko - Vai skolai gatavi?

 
Ventspils slimnīca

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi acina uz tiešsaistes lekcijām un diskusijām par stresa mazināšanas, izdegšanas un garīgās veselības profilaktiskajiem pasākumiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

Lekciju ciklu vadīs Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sertificēta klīniskā un veselības psiholoģe Marina Sokola-Nazarenko, Mg.psych. (Kognitīvi biheiviorālās terapijas speciālists apmācībā).

PIETEIKUMS PIRMDIENAS LEKCIJAI 24.04.2023., plkst. 16.00 - 18.00 ''Lasītprasmes attīstība dažādos vecumposmos: kā vecināt bērna interesi par lasīšanu un mācībām. Vai skolai gatavi? Prasmes un spējas, kuras vajadzīgas bērnam, lai veiksmīgi uzsāktu skolas gaitas''

*Obligāti aizpildāmie lauki

Lekcijas tiešsaistē ZOOM platformā notiks:

2. Pirmdien, 24.04.2023., plkst. 16.00 – 18.00:

  • Lasītprasmes attīstība dažādos vecumposmos: kā vecināt bērna interesi par lasīšanu un mācībām (1 h)
  • Vai skolai gatavi? Prasmes un spējas, kuras vajadzīgas bērnam, lai veiksmīgi uzsāktu skolas gaitas (1 h)

3. Pirmdien, 15.05.2023., plkst. 16.00 – 18.00:

  • Depresija: kā atpazīt un rīkoties (1 h)
  • Kā atbalstīt krīzē vai depresijā nonākušu cilvēku (1 h)

Jautājumu gadījumā aicinām vērsties pie Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas projektu vadītājas Ilzes, rakstot uz e-pasta adresi Ilze.Zeberga@ventspils.lv.

Pasākums tiek finansēts Eiropas Savienības fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram